Wpis z mikrobloga

@pawel0008: Nie mam podstaw żeby się do ciebie #!$%@? xd w dupie mam twoje wywody na temat policji fajtłap którzy nie tykają niektórych, może masz racje, może nie. Statystyki jednak są takie ze ludzie giną co chwile na polskich drogach i twoje zachowanie nie polepsza ich

Masz gwóźdź w mózgu.
  • Odpowiedz
@Szalom:

Masz gwóźdź w mózgu.

Ty wiertarke w cewce.

Ja sie w pelni zgadzam ze stwierdzeniem, ze w Polsce gina na drogach ludzie i Polacy jezdza jak debile. Styl i kultura jazdy w PL to gigantyczny problem i mam wrazenie, ze w ostatniej dekadzie duzo sie pogorszyl. Niby pobudowali autostrady i ekspresowki, ale to imbecylom nie przeszkadza w jezdzie na zderzaku i
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: tak, już z takimi miałem do czynienia. Skończyło się ostatnio jedynie na urwanym lusterku i pęknięciu szyby bocznej w moim samochodzie. Cytat kierowcy "DUŻY MA ZAWSZE PIERWSZEŃSTWO!!!!!1111one1!1!1111one" - myślę że on jeździ z 50kkm rocznie co najmniej :). robię dużo ponad 1kkm i nadal uważam, że w Polsce jeździ się za szybko i niebezpiecznie, za granicą ludzie na blachach PL jakoś jeżdżą przepisowo inie spotkałem się żeby jakiś polak
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: Zawsze rozwala mnie argument o realiach jazdy. Przepisy i ograniczenia są w Polsce często z dupy i to fakt, nie znaczy to jednak, że można sobie je ignorować. Jest ograniczenie to zdejmujesz na te dwadzieścia sekund nogę z gazu i mijasz taki odcinek. Nie ma w tym żadnej filozofii. Ale nie, lepiej #!$%@?ć, trąbić na jeżdżących przepisowo i walić długimi po oczach. Banda leśnych małp.
  • Odpowiedz
dla tych które mają swój pas rozbiegowy i ograniczenie akurat kończy się tam gdzie wjeżdżają? no próbuj dalej


@bruuh: ograniczenie kończy się na skrzyżowaniu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz