Wpis z mikrobloga

@straznik_internetuf: Zwlaszcza, ze to foto z Tychów przed zjazdem na S1, a tam na DK co chwila ograniczenie do 70, i dopiero jak widac na zdjeciu zdjecie ograniczenia zaraz za panem policjantem xd #!$%@? ten odcinek, idealny na lapanke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ruch na drodze krajowej nr 1. Dołączasz się do tego ruchu na tej drodze.

@michono:

Wiem o co ci chodzi. Ale nie jest to włączanie się czy nawet dołączanie się do ruchu bo ten pojazd jest już w ruchu. Po prostu nie można tak mówić bo wprowadza to w błąd.

Jestem wyczulony na to, wybacz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: czemu podajesz takie skrajne przypadki ? Czy na zdjęciu po odwołaniu znaku nagle jest latarnia na środku drogi ? Przejście dla pieszych ? Nie, nic takiego tam nie ma. Ale oczywiście, lepiej wydać miliardy na drogi a później stawiać ograniczenia i chować radiowozy na jakiś zjazdach aby suszyły i wlepiać mandaty wielkości dniówki przecietnego człowieka.


@straznik_internetuf: No, byleby tylko nie zwolnić na pół minuty o ten 20km/h
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Kilkadziesiąt metrów wywnioskowałem z tego, ile płyt ekranu jest po drodze. Każda z nich ma minimum 5 metrów. Znak wisi na słupie.


@red7000 no i co? Najbardziej rozpędzasz się na łuku czy na prostej?
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Skup się na tym, że jest tam przystanek autobusowy i tym samym piesi. Jest też kilka zjazdów z S1 i wjazdów na S1. Tylko po to jest tam ograniczenie, żeby przy pieszych i przystanku nie jechać 120 km/h.
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: To powinno być automatycznie robione- przez fotoradary i odcinkowe pomiary oraz MOBILNE FOTORADARY- norma na autostradach w Wielkiej Brytanii- ustawiają się na mostach nad autostradą, lub po prostu tak:
@goferek: W normalnych krajach fotoradar na autostradzie jest bardzo często tam gdzie są roboty drogowe (np. Niemcy) lub prawie zawsze gdy są roboty drogowe (Wielka Brytania). W Polsce tego nie ma.

Wielka Brytania:
nowyjesttu - @straznik_internetuf: To powinno być automatycznie robione- przez fotora...

źródło: comment_1642271400YA8axrCeV5EQvWQAMN6piB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@filip-zaluski: Bzdury... Myślisz tak, bo mieszkasz w zacofanej, wschodniej kulturze z bantustanu. Prowadzenie auta to bardzo poważna sprawa, a znaczne łamanie przepisów to atak na innych ludzi i siebie także i takich szaleńców trzeba izolować i surowo karać i tyle.
W normalnych krajach są bardzo wysokie kary za przekroczenie prędkości i mnóstwo kontroli. Zagęszczenie fotoradarów jest kilkanaście razy większe np. w Holandii niż w Polsce, a np. w Norwegii są
nowyjesttu - @filip-zaluski: Bzdury... Myślisz tak, bo mieszkasz w zacofanej, wschodn...

źródło: comment_1642272888qQCnYjEpo3hTA7LkIm7bun.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przecież własnie odwołanie znaku jest na początku pasa służącego do włączenia się do ruchu, więc zgodnie z prawem mozesz już tam 90km/h jechać.


@straznik_internetuf: Przywołaj mi to prawo fizyki, które pozwoli się rozpędzić samochodowi od 30 km/h do 90 km/h w nieskończenie krótkim czasie.
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: A co mnie to obchodzi jak jest na zachodzie? Wszystko musimy kopiować z zachodu? Ludzie zachodu boja sie własnego cienia, cudem ze maja odwagę wychodzić na zewnątrz albo np biegać bo przecież mogą sie potknąć i złamać nogę. Mogliby dać ograniczenia na autostradzie do 30 km/h wtedy byłoby jeszcze bezpieczniej. W końcu bezpieczeństwo najważniejsze, pozamykać nas w klatkach dawać pokarm dożylnie wtedy będziemy happy bo będziemy bezpieczni.
  • Odpowiedz
@EvilToy: w dupie mam, że jest tam napisane 70, jak mogę jechać 130. I tyle jadę.
Z katowic do Bielska, co chwilę masz ograniczenia do 70ciu, bo wjazdy, zjazdy, światła itp itd. Pojedź tam w godzinach wieczornych to zobaczysz poszanowanie wszystkich do tych bzdurnych znakowych "realiów". Tiry nie tiry każdy ciśnie na maksa. I tak ma być.
  • Odpowiedz
wytłumacz mi - po co tam jest ograniczenie 70km/h ?


@straznik_internetuf: wygląda na to, że chcąc jechać prosto po wjechaniu z tej dojazdówki po prawej musisz zmienić dwa pasy na krótkim odcinku - pewnie wprowadzili to ograniczenie, aby móc zrobić to bezpieczniej i płynniej, nie martwiąc się, że musisz się wciskać komuś przed maskę. A teraz martwisz się tylko tym, żeby na trafić na #!$%@?, który nie przestrzega przepisów i
  • Odpowiedz
@goferek: Oj tak, byniu. Na A1 szerokości dwupasowej jezdni w wyniku robót drogowych zmniejszona o 10 cm i ograniczenie do 70 na drodze ekspresowej.

Oczywiście tablica informująca o odcinkowym pomiarze prędkości umieszczona w odpowiednim miejscu, żeby jej nie widzieć. Efekt?

Co drugi kierowca dostaje mandat. W tym
  • Odpowiedz
@red7000: ja #!$%@? ten przystanek to jest jakas #!$%@? smiertelna pulapka, urwane kolo, idiota w bmw zespawanym z pieciu innych, bekajaca opona w ciezarowce, #!$%@? sie ciezarowki itp. wszystko to jest przekierowywane przez bariery energochlonen lub jak ostrzej pujdzie to przez ekrany idealnie w ten przystanek i nawet jak w pore skumaszco sie #!$%@? to i tak nie masz gdzie #!$%@?.
  • Odpowiedz