Wpis z mikrobloga

@straznik_internetuf: @goferek: @uriel_ck: Przecież nawet na zdjęciu masz wyjazd z ustąpieniem pierwszeństwa z pasa ruchu, który jest zasłonięty ekranami. Mnóstwo ludzi tam zjeżdża na dwa lewe pasy, bo oba pasy z prawej służą jedynie do skrętu w prawo. Ograniczenie prędkości ma tam za zadanie chronić innych, a nie ciebie - jadącego główną. Przyspieszać można dopiero kawałek po tym miejscu.
  • Odpowiedz
@pawel0008: Ja #!$%@? a co maja zrobić tym Renault kangoo? Pewnie nawet cię nje zobaczyli stojąc do ciebie tyłem

Przyspieszasz jak debil gdzie jest przejście dla pieszych chociażby jest się czym chwalić
  • Odpowiedz
obowiązuje tylko podczas deszczowej pogody


@Hrabia_Horeszko: zaraz by się zawiązało grono, które uważa że nie ma nigdzie jasno zdefiniowanego stanu "deszczowej pogody", więc jeden będzie zwalniał przy porannej rosie, dla innego burza stulecia to nadal będzie mało. A jeśli zdefiniują, że powyżej 10mm/m2 w godzinę, to z kolei ryk, że skąd kierowca ma to wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@straznik_internetuf: Wczoraj na al. Wilanowskiej pędzący +/- 120 km/h gruzowaty Mercedes C klasa wyprzedzał sobie zygzakiem samochody i prawie się we mnie #!$%@?ł (szkoda że akurat lądowałem koledze telefon i wyłączyłem kamerkę…). Czy tam lub gdziekolwiek indziej w Warszawie była policja? Oczywiście że nie. A takich przypadków jest masa

Za to wyjedź na wylotówkę, np. POW to od razu się spotka pościgowe BMW które poluje na bandytów którzy jadą 90
  • Odpowiedz
@Szalom: tak tylko dla przykladu, robilem gorsze rzeczy ale nie mam gopro prztklejonego do glowy. Nie masz podstaw, zeby sie do mnie #!$%@?, w polsce prawo nie obowiazuje, jesli auto kosztuje wiecej, niz 500k
  • Odpowiedz
właśnie pas włączający się do ruchu. Odwołanie ograniczenia jest na tyle dalej że zbliżając się będziesz miał szansę mieć podobną prędkość co pojazdy włączające się do ruchu


@michono: no kolejny. To nie jest włączanie się do ruchu!
  • Odpowiedz