Wpis z mikrobloga

#poker #pokerstars

Dochodzę do wniosku po którymś już podejściu do pokerstars, że to jeden wielki wał, komputer robi tak żeby ogołocić raczej tych co grają z głową a nagrodzić totalnych debili. Męczące już jest przegrywanie rąk QQ,KK,AA, z gościem który nie ma totalnie nic od samego początku. Goście walą all in bez niczego i dostają..... przegrywanie na River z cudowną kartą dla przeciwnika.

P.S- mowa o niskich stawkach.
  • 20
@Vanderwill: Ile razy zdarzyło się #!$%@?ć mając AA z 2-7 to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Statystyka działa tak, że na małym zbiorze nie ma co wyciągać wniosków. a jakiś sensowny zbiór to minimum 10000 rozdań. Gram na małych stawkach, zbiera mi dane automatycznie i jakoś jak mam takie karty jak ty to jestem na plusie. A zdarzyło się #!$%@?ć pod rząd mając AA, AA i KK.
@Vanderwill: Idź w szachy chopie, tam nawet w short runie wygrywa skill i po problemie :) A tak na serio to jaką masz próbę rozdań? Zrobiłeś chociaż ze 30k z trackerem, żeby móc pokazać jak Cię wariancja uderzyła?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanderwill: to jest generalnie problem grania na niskich stawkach, ludzie mają odpalonych po 5 stołów i dają all bo grają tylko i wyłącznie dla zysku a nie dla "funu". Przy większych stawkach czy to przy grze w realu raczej każdy już gra bardziej przemyślanie, przynajmniej zerknie na flopa zanim pójdzie all z dwoma 10 na ręku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cptKaladin: Ja się nie wkurzam tylko z tego śmieje, mam już bekę jak gość nie ma nic, wali all in, sprawdzam bo muszę, bo mam mega mocna kartę, strita, koloru mieć nie może i cudownie dostaje na river kartę i pa pa.
@Vanderwill chodzi ci o programy zbierające rozdania czy solvery? No wiesz, każdy kto chce wygrywać wykorzystuje produkty dostepne na rynku. Program nie gra za ciebie a rzeczy takie jak real time assistance są niedozwolone. To nie 2010 rok gdzie wystarczyło znać układy pokerowe. Nie mówiąc już nawet, że są ludzie którzy grają for living na micro czyli nl25-nl50. Wygrywając od 5-10k, dla ludzi żyjących w biednych krajach to spora suma.