Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet waży 66kg przy wzroście 173 cm. Ja waże 63kg przy wzroście 168 cm. Jest przystojny, dobrze się ubiera, dba o siebie, ale czasami podczas seksu, przytualnia itd nie czuje tej męskości, tej siły, dominacji. Właśnie przez jego wage. Nie wygląda jak wieszak, ale jest po prostu bardzo szczupły. Nie ma zamiaru iść na siłownie, przybrać na masie, troche się dobić. Uważa, że dobrze się czuje sam z sobą i okej, rozumiem. Ale też boli mnie trochę to, że między kobietą, a mężczyzną jest w naszym przypadku tylko 3kg różnicy. Czy to normalne, czy ja już wymyślam?

#zwiazki #mirkokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e19c5979ccb9000a8f02bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 199
  • Odpowiedz
@szynszyla2018 co niby można sobie wsadzić? Bmi nie zawsze warto się kierować ale #!$%@? ze laska jest ulana jest rakowe.
Dzieli bmi można sprawdzić czy ma się otyłość czy nadwagę po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To zacznij mu albo z nim gotować i pojdz z nim na siłownie w ramach wspólnej aktywności. Myślisz ze przybranie na masie i utrzymywanie sylwetki to takie hop siup? To jest kupa czasu i pieniędzy. 1,5h na siłowni co drugi dzien może wydawać się śmieszne, ale jeżeli wliczać w to przygotowywanie jedzenia, dojazdy, prysznice to już wychodzi dziennie po pare godzin na coś co tak naprawdę nie ma użytku w
  • Odpowiedz
@DexterFromLab ale #!$%@? gościu, właściwie wszystko co napisałeś to jest totalny farmazon:

-kazda aktywność fizyczna może nieść za sobą negatywne skutki zdrowotne, gdzie kulturystyka i trójbój silowy są względnie jednymi z najmniej kontuzjogennych sportów

-dla mnie nudne może być jeżdżenie na rowerze (argument z dupy, każdy ma swoje subiektywne odczucia na temat tego co go rajcuje), które nie jest w żadnym stopniu bardziej rozwijające niz rzucanie żelazem

-porównaj sobie cenę dobrego roweru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od tego czy jest to deal-breaker dla Ciebie. Za pewne przyjemności trzeba zapłacić cenę. Kwestia zatem czy brak tego uczucia dominacji jest ceną jaką jesteś gotowa zapłacić za związek z nim.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde ja ważę 75 przy 187. Weź się od gościa odwal. Ja więcej nawet nie powinienem wazyc przy problemach zdrowotnych. Ty schudnij to dysproporcja wagowa będzie większa i się będziesz bardziej kobieco przy nim czuła, co? XD

3/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
Hmm

Twój wskaźnik masy ciała wynosi:

22.05

Twoje BMI wskazuje na:

waga prawidłowa


@ediz4: Bo chłop to musi być chłop kurła, a nie jakiś chudzielec w rurkach. Facet bez brzucha słąbo rucha, pod wielkim głazem wielki wąż się wije ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety w Polsce bycie facetem z nadwagą jest akceptowane, a posiadanie prawidłowego BMI nie. Porąbany kraj. 60% ludzi w Polsce ma nadwagę lub otyłość...
trevoz - > Hmm
Twój wskaźnik masy ciała wynosi:
22.05
Twoje BMI wskazuje na:
waga pra...

źródło: comment_1642250818sl3aSIgmpvn6izUfCIZmLa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz