Wpis z mikrobloga

Za trzeźwy Piątek pijcie ze mną sok pomarańczowy!

No to cały dzień w pracy, więc nie było problemu, ogólnie pozytywny dzień i bez ciśnienia. Nadal z apetytem nie za ciekawie najlepiej to same płyny i yerba mate, ale zjadłem też resztę pizzy z wczoraj, bo fast diod to jedyne na co mam ochotę (i oczywiście słodkie). Ogólnie widzę wiele plusów, żyjąc w trzeźwości umysłu. (òóˇ)
Wszystkie plany które chce wykonać wyglądają o wiele realniej, niż to wszystko co planowałem pijany i nigdy nie dochodziły do skutku. Sprzeczki z żoną też są o wiele łagodniejsze i bez agresji oraz przynajmniej jestem świadomy tego co mówię i wszystko pamiętam.

Jest tu ktoś, co też spędza piątek na trzeźwo i nawet nie ma ochoty na alkohol (ʘʘ) ?

PS będę tutaj codziennie wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym i do końca życia!

AVE ()

#alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - Za trzeźwy Piątek pijcie ze mną sok pomarańczowy!

No to cały dzień w pr...

źródło: comment_1642190143VkFYBBWkOS0inYMrB6q0oR.jpg

Pobierz
  • 9
@Tituutusn: Dziękuję, a co za dobry trunek pijesz ()

@Pepega: mnie to bardziej motywuje, sama społeczność która wspiera w aplikacji oraz to ile pieniędzy oszczędzam i już mam plan co za to chce kupić jak pęknie równy rok (pewnie później już nie będę tak odliczać)

@Kwassokles: wszystko pod kontrolą, wróciłem nawet do kryptowalut, i porwę się na #10usdchallenge tylko zacznę od 100usd i nauczyć się
@Maly_Jasio: na szczęście rodzina wie o wszystkim i starają mnie wspierać jak tylko potrafią, jednocześnie przypominać to co robiłem przez %% i nie zapomniał o tym.
Uwierz mi jak czytam wpisy ludzi na aplikacji to nie każdy, niektórzy nie potrafią kilku dni nawet i co chwilę reset
@Dumle007: ja 5 dni bez alkoholu i już mój #!$%@? mózg zgotował mi dziś w nocy sen alkoholowy w którym piłem wino bo jakieś dziwne przepisy mówiły że piwa nie sprzedają w święta a to było jakieś święto.( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się wykłócałem z sprzedawcą że chcę piwo a nie wino