Wpis z mikrobloga

@Krokiruks: ja mieszkam na wsi 7000 mieszkańców, od dwóch lat:
- gwałt
- morderstwo
- samobój
- kradzieże aut
- włamania do domów
- parę akcji z mordobiciem

Dziwnie się to zbiega z pojawieniem dużej ilości przybyszów z poza kraju, ale takie są fakty.

Kiedyś wydarzeniem było jak na festynie ktoś komuś liścia sprzedał. :)
@boyano: @Krokiruks: noname jestem, ale nie chcę pisać gdzie mieszkam, bo i po co.

Wioska przelotowa, między miasteczkami 30, 45, czy 160k mieszkańców.

Żeby nakreślić o jaki/który Śląsk chodzi, mam 45min na skocznie w Wiśle Malince xD
@Sephria: Chyba za daleko. Ja obstawiam Pawłowice ( ͡° ͜ʖ ͡°) odległość by się zgadzała No i ilość mieszkańców chyba dosyć zbliżona
@Sephria: randkę z wykopkiem 193+ ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba, że jesteś bardzo brzydka, to plusika
Zajmujesz się usługami detektywistycznymi zawodowo?

@gryh: Pawłowice dzięki wpływom $ JSW to całkiem dobre miejsce do mieszkania :)

@scietydrwal: wszystkich po trochu, najnormalniejsi są Gruzini, nie słychać o akcjach z ich udziałem, prędzej bym pozwolił właśnie Gruzinowi przypilnować domu pod nieobecność, niż komukolwiek innemu...
@ravau: Po prostu znam trochę okolicę i lubię zagadki :D Przy 160k od razu typowałam Rybnik i stamtąd się zastanawiałam, co może pasować. Najpierw celowałam w Racibórz i Wodzisław jako dwa pozostałe, bo też mają podobne ilości mieszkańców, ale nie pasowało mi z odległością do Wisły, więc popatrzyłam w drugą stronę. Kilka minut zabawy i tyle :D