Wpis z mikrobloga

Oto najnowsza kampania dove przedstawiająca kobietę uciśnioną. Zmęczona atrakcyjnym strojem podkreślającym kobiece kształty walczy z potworami. Dopiero kiedy zmienia ubranie na luźną koszulkę, która ukazuje niedoskonałości jej ciała (m. in. tłuszcz na brzuchu) osiąga pełnię szczęścia.

Wg dove 74% kobiet chciałoby żeby bohaterki w grach video wyglądały bardziej "realistycznie". Kilka kilogramów nadwagi i luźne dresy to dla wielu kobiet bowiem synonim wolności. Czemu nie skoro mężczyźni i tak się będą ślinić na tinderach?

Panowie nie chce nic mówić ale zanim się obejrzycie będziecie niedługo wzdychać do kobiet plus size, bo to się powoli staje nowy kanon piękna.

#bodypositive #plussize #pieklokobiet #przemysleniazdupy #gry #takaprawda #niepopularnaopinia
Pobierz WielkiNos - Oto najnowsza kampania dove przedstawiająca kobietę uciśnioną. Zmęczona a...
źródło: temp_file.png1350831064936219860
  • 60
czemu kobieta z nadwagą ma być kanonem piękna, ale już mężczyzna z bebzonem i zakolami do tego kanonu się nie zalicza?


@Trauma_Teddy bo grubym kobietom nie podobają się grubi mężczyźni. Będą cisnąć o taki wzór piękna aż wreszcie wszyscy go zaakceptują. Tymczasem faceci będą się w tym czasie żyłować żeby wyglądać jak najlepiej, bo tu z kolei moda jest w drugą stronę.
Panowie nie chce nic mówić ale zanim się obejrzycie będziecie niedługo wzdychać do kobiet plus size, bo to się powoli staje nowy kanon piękna.


@WielkiNos: shit wykops says.
To jest kanon piekna wedlug marketingowcow, bo jest na to ssanie na rynku, ale nie bedzie to kanon piekna wg mezczyzn, tylko autorow reklam i filmow, a raczej marketingowcow.
A potem bedzie jak z vice media, bo nie bedzie na to popytu.

Nie
@WielkiNos: Gra, w której gramy grubą babą, gejem lub transem może mieć problemy, bo target takiej gry to mniejszość wśród graczy, wiadomo, są gry z generatorem postaci, ale i tak na pierwszy plan reklamowy idą ładne postacie, bo to nimi chce grać męskie grono graczy. A co do nierealnego wyglądu kobiecych postaci w grach, to męskie mają często ten sam problem, bo jedyny mężczyzna to umięśniony Chad. Mnie osobiście umięśniony bohater
@WielkiNos: "Panowie nie chce nic mówić ale zanim się obejrzycie będziecie niedługo wzdychać do kobiet plus size, bo to się powoli staje nowy kanon piękna."

Otóż nie. Rośnie rating rozwodów. Do tego obecne pokolenie Z rucha się najmniej, mamy epidemie samotności niezależnie od płci. Ludzie nie chcą wchodzić w związki po prostu. Ulani faceci i baby mają problemy na rynku matrymonialnym od zawsze i agenda body-positivity tego nie zmieni, bo każdy
@WielkiNos: co do gier, jeśli protagonista jest grubasem, ale jest ciekawie napisaną postacią, gra działa i ma ciekawe mechaniki. Fabuła zachęca by ją poznawać i po prostu się dobrze gra to mogę grać i laską 200+ kg gaming dzisiaj ma o wiele więcej problemów niż to jak są prezentowane postaci i czy w sposób inkluzywny, czy nie. Może zacznijmy od tego by gry na premierę po prostu działały, a nie za
@benekxd: w sumie żeby mieć sylwetkę zbliżona do barbie wystarczy trzymać niezbyt restrykcyjną dietę i mieć aktywność fizyczną w granicach nieco ponad przeciętnej. Z drugiej strony żeby mieć sylwetkę przypominająca meskie standardy piekna to trzeba ułożyć sobie cale życie tylko pod to i byc niemal idealnie zdrowym by znieść takie ilości ćwiczeń ( to tak apropo tego ze Hashimoto nie jest tylko wygodną wymówką dla kobiet).
w sumie żeby mieć sylwetkę zbliżona do barbie wystarczy trzymać niezbyt restrykcyjną dietę i mieć aktywność fizyczną w granicach nieco ponad przeciętnej. Z drugiej strony żeby mieć sylwetkę przypominająca meskie standardy piekna to trzeba ułożyć sobie cale życie tylko pod to i byc niemal idealnie zdrowym by znieść takie ilości ćwiczeń


@jamajskikanion to za dużo. Dąży się do tego żeby kobieta nie musiała robić nic.