Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: To zależy w jakim miejscu jest pizzeria, w galeriach często widziałem kolejki i w miejscach bardziej że tak powiem turystycznych. Według mnie to trochę jak z McDonalds, idzie się bo to znane miejsce i stąd robią się kolejki bo myślę, że nie z powodu wybitnej pizzy.
  • Odpowiedz
@derek25: Zawsze warto spojrzeć w Google, bo można znaleźć oceny (chociaż tu różnie bywa, bo lokalne gównodajnie często mają wysokie) i co ważniejsze foty, po nich często można poznać czy pizza w ogóle ma szansę być dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hardporecorn ten z serami akurat znam i kupuje u nich często, w sobotę może się wybiorę po mięcho i zobaczymy czy mówisz prawdę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx: jadłem tam dwa razy bo w niedzielę o 10 rano nie było kolejek i wszedłem prosto z ulicy. Smaczne naleśniki ale kolejki to xD. Łódź here, kto jest z łodzi to wie jakie tam są horrendalne kolejki.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Powody kolejek do manekina są dwa: nie można rezerwować miejsc (nie byłem z pół roku ale raczej to się nie zmieniło) oraz niskie ceny za niezły produkt. Zobacz, ze tam głównie ludzie młodsi stoją. Ja manekina lubię, maja kilka fajnych dań ale te kolejki tez często mnie odstraszają. Taki po prostu model maja, myśle ze nawet trochę celowo te kolejki generują, przez brak rezerwacji właśnie.
  • Odpowiedz
@derek25: Pizza Hut mnie ostatnio niesamowicie zawiodła. Zamówiłem na wynos dwie super supreme na puszystym, zawsze były co najmniej dobre (choć już parę razy ciasto potrafiło być średnie i zdecydowanie za tłuste), a teraz dramat - brzegi totalnie gumiaste, wszystko przesiąknięte tłuszczem, w ogóle niepodobne do tego, do czego byłem przyzwyczajony. Dam im szansę w lokalu, bo tam zawsze było dobrze, ale na wynos/w dostawie już nigdy nie zamówię. Kiedyś kochałem
  • Odpowiedz
@MariuszLowKick: prawie się zgadzam, ale pasibus ma świetnego... Kurczaka :D myślę, że oni zyskali dobra opinie jak wchodzili na rynek, bo wtedy się, IMO, wybijali ponad normę. I taka opinia już im, została.
  • Odpowiedz