Wpis z mikrobloga

Co Ci ludzie w mediach #!$%@?ą, że Andrzej Zieliński ps. Słowik jakichś ludzi mordował, że wyroki wydawał, zlecał morderstwa czy tego typu sprawy?
Z tego co mi wiadomo, to sąd go nie skazał nigdy za morderstwo, a skoro wszyscy wiedzą, że mordował, to dlaczego go kryją i nie powiedzą o tym w sądzie?
Najwięcej #!$%@?ą Ci co gówno wiedzą, takie są fakty niestety kochani.
Z fartem.
  • 46
@Kingside: tego nie wiem, bo nie znam człowieka po prostu, ale jednak sąd nie skazał go za te liczne morderstwa jakie to opinia publiczna mu przypisuje, więc coś tutaj się nie zgrywa, bo albo każdy wie, że kogoś tam zamordował, tylko sąd nie wie, albo tego po prostu nie było.
@Rusa: Aha, jak jesteś szefem fabryki sznurka rolniczego, a Twój pracownik pan Wiesiek zgwałci i zabije dziecko, to też bierzesz za to odpowiedzialność?
@Rusa: założeniem grupy było popełnianie zbrodni? xD
mi się wydaje, że to skrajnie nielogiczne byku, raczej cele zarobkowe bym tutaj bardziej widział.
@Hissis:

To, że nie został skazany za morderstwa nie znaczy że nie ma krwi na rękach. On miał być właśnie stosunkowo jak najczystszy, to jego chłystki były od brudnej roboty. To są ludzie wyprani z emocji do cna, manipulanci i oszuści, rzekłbym nawet psychopaci. Jeżeli uważasz, że to wszystko jest zerojedynkowe, i jeżeli jemu nie udowodniono morderstwa i można się rozejść, to się mylisz.

mi się wydaje, że to skrajnie nielogiczne
@Hissis czemu nikt nie mówi o resocjalizacji? Przecież typ odsiedział wyrok, czyli zapłacił za zbrodnie. Nie chronię go, bo wiem że to bandyta i nie powinien się pokazywać w mediach, ale z drugiej strony mam wrażenie, że w Polsce wyroki nic nie zmieniają, bo nawet jak odsiedzisz to w oczach społeczeństwa jesteś bandytą do końca życia.