Wpis z mikrobloga

Kurde mam problem troche ze Stanowskim, z jednej strony ma troche racji, a z drugiej to co wiadomo promowanie gromdy na ks, oprócz tego jest glowna twarzą strony hazardowej, ktory jak wiadomo tez w niektórych przypadkach niszczy ludzi, rodziny. Oczywiście nie porównuje to do mafii, bo w hazardzie ktos niszczy sobie zycie na wlasne życzenie lub bedac uzaleznionym, ale jednak nie jest on krystaliczny, a do prawienia morałow jest pierwszy #stanowski #kanalsportowy
Pobierz Iwannaseeaction - Kurde mam problem troche ze Stanowskim, z jednej strony ma troche r...
źródło: comment_1642038058TGxxKqHI3UD9usJnfWyPTO.jpg
  • 14
@Iwannaseeaction: Po prostu mówi to, co się będzie klikać. Na początku byłem jego dużym fanem, podoba mi sie jego styl i w ogóle, No ale nie oszukujmy sie, kanał sportowy to jest biznes i ma przynosić pieniadze. Dzisiaj mówi to, jutro powie co innego, byle lajki sie zgadzały. Wlasnie to prawienie morałów mnie najbardziej wkurza. Teraz to nie wiadomo jaki kozak, bo połowa mafii pruszkowskiej gryzie piach, a reszta to stare
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ja_Panunieprzerywa1em @Memphi: @Elbrus: od kiedy mamy internet i ludzie tam dzielą się wszystkim, nie ma ludzi, z którymi zgadzalibyśmy się w 100%. Po internecie coś takiego jak autorytet nie istnieje. Po prostu. Dziś ktoś jest w Twoich oczach idolem, a zaraz powiedział coś o aborcji i już nie darzysz go żadnym zaufaniem. Co jest w ogóle jakimś nieporozumieniem i atkem absurdu z naszej strony, bo jeszcze 5 minut temu moglibyśmy
Oczywiście nie porównuje to do mafii, bo w hazardzie ktos niszczy sobie zycie na wlasne życzenie lub bedac uzaleznionym


@Iwannaseeaction: swietnie, ze to widzisz - jak ktos reklamuje wode to zly bo tez moze uzaleznic? Jesli ktos jest dorosly i idzie grac na gieldzie czy obstawia mecze, czy pije wode to wie o co chodzi i jak sie to moze skonczyc
@ja_Panunieprzerywa1em chyba najlepsze porównanie.

Tu nie chodzi o to, że Stanowski jest transparentny ale o to, że ma odwagę na głos wypowiedzieć się o działaniach dawnej mafii i że niesprawiedliwe jest to, że taki Najman pozwala sobie decydować,czy dać im drugą szansę.
@Iwannaseeaction:
Mało tego! Jeszcze reklamują alkohol. A alkohol to wiadomo, same problemy. Ileż osób już zginęło przez alkohol.

I ja sobie teraz uświadamiam, że też wspieram proceder produkcji alkoholu, bo zdarza mi się wypić.

No i teraz nie mogę nikogo krytykować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Iwannaseeaction:

ma troche racji


Nie "troche racji", a po prostu: ma rację. Sytuacja, w której są promowane działania przemocowe, zbrodnicze i wyzyskujący czyjąś krzywdę - jest zwyczajnym #!$%@?ństwem. Co to za przykład dla młodzieży? Gloryfikacja bandyty to także wtórna wiktymizacja ofiar, które widząc mordę Słowika i podskoki usłużnych pachołków - można zwątpić w kwestie sprawiedliwości, przyzwoitości i uczciwości. Zaiste, nie chce żyć w społeczeństwie które nagradza bandyterke i przemoc...

promowanie gromdy