Wpis z mikrobloga

@kazio1616: kuźwa dlaczego nie wprowadzę tego co było w Tesco - skaner na wejściu, przez całe zakupy wiesz ile wyniesie Cię każdy produkt, nie ma pomyłek.


@krzychups3: jest w carrefour, tylko że w apce ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dzięki @alvaro1989: i inni za przypomnienie o tym, zawsze o istnieniu scan&go sobie przypominam gdy kasuję produkty na samoobsługowej xD

P.S. aktywowałem, piszą
  • Odpowiedz
@enron: my byliśmy u zwykłego, nie wiem jak na samoobsługowych. Ogolnie było tak ze kilka razy musieliśmy pokazywać wyrywkowo rzeczy a teraz z 10’razy pod rząd nic. Podziwiam zaufanie do kupujących.
  • Odpowiedz
@Sayong: Niestety, zanim te kasy zaczną działać normalnie, to jeszcze trochę. 3/4 zakupów przy tych kasach trwa finalnie dłużej, bo coś się #!$%@? i trzeba czekać na kasjera, którego nigdzie nie ma. Do tego w wielu nie wolno pakować zakupów od razu do toreb, bo się wszystko #!$%@?. Mało miejsca to kolejny rak.

Jakieś pojedyncze rzeczy (o ile nie jest to alko), albo malutkie zakupy spożywcze to jeszcze spoko, ale
  • Odpowiedz
@kazio1616: najlepsza kasa samoobsługowa jest w cerfurrach które chce auchan przejąć ;/ nigdy nic tam typu nieprawidłowa waga, odłoż towar bla bla skanowałem kiedyś z 30/40 produktów i cyk wszystko przeszło bez niczego
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: żabki mają kasy samoobsługowe? Gdzie takie są?


@Soothsayer: jak byłem w listopadzie we Wrocku to jednej z żabek przy głównym rynku była taka.
Wszedłem, wziąłem wodę, zeskanowałem, zapłaciłem i wyszedłem - moje najszybsze zakupy w żabce ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sayong: Najgorzej jest jednak w sklepach, gdzie przy takich kasach nie ma wydelegowanego pracownika. Kasa uzna, że waga tego co włożyłeś się nie zgadza i lataj pół godziny po sklepie żeby znaleźć kogoś kto przybije kartę i wciśnie przycisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sayong: kasjer szybszy jest, pomaga ci. Wykładasz na blat towar Kasjer cyk pik cyk, ty w tym czasie pakujesz potem tylko telefon do czytnika i ELO, a przegryw #!$%@? się obok, bo wszystko robi sam i jeszcze kilka w ekranik. Na koniec walisz lepe na ryj dla przegrywa, zabierasz zakupy i dzielisz się łupem z Kasjerem.
  • Odpowiedz