Wpis z mikrobloga

Ci wielcy hejterzy co piszecie, że Dexter nie był sobą i ze znowu pomimo miliona podejrzeń wszystko by wyszło na jego i by się obronił. Jesteście tak spostrzegawczy, że nie zauważyliście, że właśnie o tym był cały sezon (ale też akcja poprzednich), Dexter się zmienił, nie był już koksem z 1/2 sezonu, osłabiły go wpływy społeczeństwa.

Zasługiwał na pogrzeb. I go dostał, ez

#dexter
  • 9
@NewBlueSky: To prawda, tylko że sposób w jaki do tego doszło jest #!$%@? i tyle. Sezon oglądało się spoko, ale wydaje się jakby pisany był na kolanie i generalnie jakiś sens tego wszystkiego co się dzieje mieli w dupie, aby tylko jak najszybciej doprowadzić do zabicia Dextera. Jeszcze to powtarzanie co chwila ketamina ketamina, której on nie używał. Wiadomo używał podobnego środka, ale still za mało dowodów żeby cokolwiek udowodnić. Żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emel1: za malo dowodow, jak juz od 1-3 sezonu ten murzyn go sledzil i w sumie odkryl, a pozniej zostały cale zarzuty zwrocone na niego. Do tego smierci wkolo Dextera. Później j śmierc tej Morgany, porucznik, dziwne ukrywanie sie i fakeowanie smierci. Za dużo sie dzialo wkolo dextera.

Ja wiem ze normalny widz jest przyzwyczajony do jednego modelu "dexter zabija, ktos podejrzewa dextera, dexter sie wywinął" ale to juz jest nudne,
@NewBlueSky: Szybkie zabicie ze strony syna, ten się przed nim otworzył zadowolony Harryson, że wreszcie może z kimś pogadać itd. a nagle mu się odwraca o 360 stopni i teraz już musi go odstrzelić :D Chodzi Ci o Debre Morgan, fakt faktem dowody jakieś tam Doaks miał, ale tylko on to wiedział i z tym zginął.
Jak na babkę nie mającą nic wspólnego ze sprawą magiczna policjant z Iron Lake na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emel1: pasowal od kodeks, harrison mial go przestrzegac. Osobiscie myslalem ze wsiada do auta i Dexter obudzi sie na stole i wtedy gp Harrison spyta czy zabil Logana.

Nie magicznie dzwoni do Miami tyko dzwoni bo byla. Ten watek losowo sie otworzyl kiedy pojechala na ro szkolenie i tam byl Batista.

Poza tym jak widzisz problem został pezelozony na Jima/Dextera. To on się zesral bo wiedzial ze konfrontacja z Batista to
@NewBlueSky: W ogóle mógł nie zabijać tego gamonia od jelenia i byłoby alles gut. To co napisałeś ze stołem pasowałoby do tego sezonu jak ulał, dzieciak w chwilę po zobaczeniu pierwszego zabójstwa już sam ogarnia stół i wszystko, jeszcze zdjęcia Rity, Doaksa, Debry, Logana i LaGuerty :D
@NewBlueSky: jak teraz jeszcze popatrzyłem, to generalnie magiczna pani detektyw z mroźnego Nowego Jorku w teorii nie miała szans znaleźć połączenia bhb z ketaminą wpisując w google "miami homicide ketamine" bo nikt nie miał pojęcia o tym, że BHB szprycuje ofiary w jakikolwiek sposób, ani Doaks, ani LaGuerta w tym wypadku ten cały wątek wydaje się jeszcze bardziej #!$%@? napisany i nie wiem czemu robiąc remake główną poszlakę dają w googlach