Wpis z mikrobloga

Stanowski zaimponował mi wczoraj jak nigdy przedtem. Owszem - Ameryki żadnej nie odkrył, ale powiedział głośno to co każdy (normalny) człowiek myśli na ten temat, i bardzo dobrze. Ma ogromne zasięgi, może chociaż do kilku zakutych łbów trafi, że te gangusy to żadne dobre Wujki co z niejednego HE HE pieca chleb jadły i tylko wykorzystywały nieudolność państwa na wszystkich płaszczyznach, tylko bezwzględni mordercy, gwałciciele, złodzieje i po prostu chore s--------y których miejsce jest na śmietniku historii a nie w celebryckim świecie

Znam osobiście osobę której rodzice w latach 90-tych mieli mały biznes w Stolicy, i o ile nikt im kończyn nie połamał ani nic w tym stylu (bo płacili - ze strachu) to po pierwsze - każdego dnia żyli w strachu, że te karki wejdą tam pod byle pretekstem i kogoś skrzywdzą albo coś r---------ą, po drugie - koniec końców biznes im przez nich upadł, i musieli znaleźć nowy sposób na życie. Znikąd pomocy, jedyne co mogłeś zrobić to albo próbować kozaczyć i w najlepszym przypadku obskoczyć sromotny w------l i mieć lokal splądrowany i tak i tak (a w najgorszym np. kulę w łeb dostać), na policję nie było sensu dzwonić, bo wszyscy albo umoczeni, albo nie mieli jak z tymi gangusami walczyć

Trzeba mieć niezłe g---o we łbie aby w jakikolwiek sposób ich darzyć sympatią albo usprawiedliwiać czy tłumaczyć. A już w ogóle pisać takie rzeczy jak u Malika na Instagramie pod zdjęciem z nimi to już w ogóle szczyt

#kanalsportowy
nn1upl - Stanowski zaimponował mi wczoraj jak nigdy przedtem. Owszem - Ameryki żadnej...

źródło: comment_1641892388diT4OEgetiWu8xUO7mdJNk.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A o wywiadzie z Masą na weszło, to mu się zapomniało i o Gromdzie coś nie wspomniał.


@niepopularna_opinia: Daj mi cały wywiad do poczytania to ci powiem co myślę na ten temat, ale wiesz - z Tedem Bundym też przeprowadzano wywiady. Pytanie czy to był wywiad w dziennikarskim tego słowa znaczeniu, czy coś bliższego tego gówna jakiego swego czasu Mihau zrobił do spółki z Anią
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: No spore. Bo jak rozumiem Stanowski sam tego wywiadu nie przeprowadził tylko któryś z jego dziennikarzy? Uważasz, że Stanowski jako właściciel redakcji sam osobiście klepie do publikacji każdy, absolutnie każdy artykuł? XD

Z tego co czytałem jak się jorgnął że taki artykuł się pojawił na weszło to go natychmiast usunął i posypał łeb popiołem, że coś takiego w ogóle się pojawiło
  • Odpowiedz
Jarosław Sokołowski ps. „Masa” znajduje się dziś po drugiej stronie barykady. Kiedyś, by poczęstować kogoś uśmiechem Chelsea, nie potrzebował karty kredytowej, dziś gardzi stadionowymi oprawcami. Fan filmów gangsterskich i ostrych psów, który z samego opodatkowania automatów zgarniał miesięcznie 3,5 mln. dolarów. Najsilniejszy pięćdziesięciolatek świata, którego kamraci nazywali niedźwiedziem z ludzką mordą. Wyciska na klatę blisko 300 kg. Miał być zapaśnikiem, ale życie napisało dla niego znacznie ciekawszą historię.


@niepopularna_opinia: O
  • Odpowiedz
No spore. Bo jak rozumiem Stanowski sam tego wywiadu nie przeprowadził tylko któryś z jego dziennikarzy? Uważasz, że Stanowski jako właściciel redakcji sam osobiście klepie do publikacji każdy, absolutnie każdy artykuł? XD


@rolnik_wykopowy: Nie rób takich fikołków. Hitler nie wiedział o Holokauście.
  • Odpowiedz
Z tego co czytałem jak się jorgnął że taki artykuł się pojawił na weszło to go natychmiast usunął i posypał łeb popiołem, że coś takiego w ogóle się pojawiło


@nn1upl: Lub zobaczył objazd w komentarzach i wywalił. Nie wiem ile czasu to było na stronie www.
  • Odpowiedz
najśmieszniejsze że za czasów słowika takie oskarki byłyby w pierwszej kolejności do ściągania haraczu czy porwania dla okupu


@Chuseok: może jakby go porwali dla okupu to po obcięciu palucha by mu ranę zdezynfekowali w----y. To prawie jak by z nim pił xd
  • Odpowiedz