Wpis z mikrobloga

@berman @astri Macie jakiekolwiek pojęcie o budowlance czy za dużo muratora się naoglądaliście? Osiągnęliście coś w życiu prócz siedzenia i hejtowania każdego na wykopie? Z tego co zauważyłem to w większości hejtujecie kogoś, kto osiągnął coś w życiu, czasami słusznie ale w większości #!$%@? na siłę. Idźcie popracujcie na budowie, zobaczycie jak faktycznie wygląda budowa, a nie czytacie muratora ;) Poczytajcie trochę o prętach, jakie funkcję spełniają itd.
#lukaszbudowlaniec
  • 65
To że ktoś incognito założył konto na wykopie jak każdy inny i powiedział niepotwierdzone info to nie znaczy że to prawda.


@Blacklce: I dlatego mając od miesiąca konto chcesz nr uprawnień i inne dane osobowe od uczestników tego forum.

To jest internet, nie wierz we wszystko co piszą.


@Blacklce: Dlatego Łukasz otrzymał ksywę mitoman

Losowania z szlifierką kątową raczej też nie mogły być ustawione, pokazywał imiona i nazwiska z listy,
@krabozwierz: może źle to ująłem, ale w 90% różnego rodzaju konkursy na YT to czysty scam po prostu. W jego przypadku ktoś potwierdził że wygraną dostał, tam niżej gdzieś na tagu.

@JetkaGietkaJakDetka: przecież nic nie chciałem więcej prócz numeru uprawnień, to takie tajne? Takie informację są publiczne. Nie poda chłop bo ich nie ma, logiczne. Zgrywa kozaka a prostych informacji boi się podać. Gdyby należał do izby to wiedziałby że
przecież nic nie chciałem więcej prócz numeru uprawnień, to takie tajne? Takie informację są publiczne. Nie poda chłop bo ich nie ma, logiczne


@Blacklce: Od kilkunastu godzin trzy osoby ci tlumaczą, że to wymaga podania nazwiska, matole. Mam to napisać drukowanymi, żebyś ogarnął? A o #lukaszbudowlaniec też gówno wiesz, tylko coś liznąłeś po łebkach. W czym jeszcze możemy ci pomóc? :)
@JetkaGietkaJakDetka @krabozwierz
@berman nie wymaga, wystarczy mi sam numer uprawnień. Możesz go wysłać w prywatnej wiadomości, sprawdzę wtedy twoje uprawnienia w izbie i temat zakańczamy. Nie wprowadzaj ludzi w błąd że musiałbyś podać dane osobowe. Numer uprawnień to nie wrażliwe dane!! Nie podasz ich bo nie masz, proste.

Ty wiesz wszystko najlepiej, przecież naczytałeś się głupot na internecie więc wiesz wszystko o Łukaszu i co zrobił źle itd.
@berman: po co zadajesz tak kretyńskie pytania skoro to powinieneś wiedzieć jeśli należysz do izby? Chyba płacisz za przynależność, podpisujesz papiery? Czy w twoim przypadku wygląda to inaczej? Proszę nie pogrążaj się już "znawco" budowlanki, Panie kierowniku czy tam inżynierze XD
@Blacklce: Spokojnie kolego, nie histeryzuj, po prostu napisz, jakie dane wyrzuca rejestr po wpisaniu numeru uprawnień? :) Ja to oczywiście wiem, ale chciałbym się upewnić, czy i ty wiesz - skoro chciałbyś mnie zweryfikować ;)
może po prostu usuwał by ludzie nie powielali tych głupot?


@Blacklce: "może po prostu usuwał by ludzie nie powielali tych głupot?" ja bana dostałem po tym jak zapytałem ŁB po co wybudował komin w którym wyczystkę zrobił w tej samej płaszczyźnie co trójnik spalin. to było totalnie bez sensu wiec nie mów że usuwał komentarze w dobrej wierze...
Współczuję ego, żal dupę ściska co poniektórych że lukasz osiągnął coś w życiu, a połowa wykopków nic prócz zdartej klawiatury od pocenia się przed monitorem i pisania postów.


@Blacklce: mi żal dupy nie ściska wychodzę z założenia że jak ktoś jest w czymś lepszy to niech zarabia na tym pieniądze, ma popularność itd. kibicowałem ŁB do końca chodź przez ostatni rok, dwa lata, lał wodę opowiadając jaki to z niego nie
Spokojnie kolego, nie histeryzuj, po prostu napisz, jakie dane wyrzuca rejestr po wpisaniu numeru uprawnień? :) Ja to oczywiście wiem, ale chciałbym się upewnić, czy i ty wiesz - skoro chciałbyś mnie zweryfikować ;)


@berman: Numer uprawnień, to jedno, a numer członka PIIB, to inna sprawa :D Pytanie, o jaki numer się rozchodzi w dyskusji :D Takie numery poznają klienci, a nie randomowe wykopki.
@berman: ale #!$%@? towaru aż 37 wpisów w tym poście, chłop chyba nie śpi po nocach i WinCE hakuje jak enigma aby prawidłowe numery twoich uprawnień wyliczyć a kombinacji ma ho ho, może zwątpi w to jak guru ze składaniem kłada i się podda ale widać go to bardzo zainteresowało