Wpis z mikrobloga

Goggle Box - Najbardziej bezbeczny program jaki w ogóle powstał. Komentowanie programów telewizyjnych przez jakieś puste laski albo Januszy to najbardziej żenujący humor na jaki można wpaść XD

Lubiłem sobie odpalić czasem TTV z uwagi na program typu "Kto to kupi", "Usterka" albo "Orzeł czy reszka". Problem w tym, że teraz tego w ogóle nie ma w programie, bo pół dnia lecą Królowa Życia z tymi nabotoksowanymi karynami, które pokazują swoje wyimaginowane życie, w roli głownej z byłą burdel mamą, albo ten bezbeczny Google Box, którego po prostu nie da się oglądać XD Szczególnie pani Bomby, która przypomina mi pewną koleżankę z Liceum, która jak się odzywała to odczuwałem ból istnienia z powodu konieczności przebywania z nią w jednym pomieszczeniu.

No cóż, niestety takie są preferencje Polaków i program dostosowany jest do ich wymagań. Zamiast obejrzeć coś ciekawego, wolą debilną rozrywkę w postaci suchych żartów albo robienia z siebie pajaca. Tego społeczeństwa nie da się odratować. Jak ktoś myśli, dlaczego ludzie łykają tanią propagandę #tvpis lub wierzą we wszystko, co usłyszą w #tvn, to zobaczcie, jaki syf oglądają w telewizji i jakie mają zainteresowania. A raczej jakich nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gogglebox #bekazpodludzi #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #patologiazmiasta #p0lka #polakicebulaki
  • 1