Wpis z mikrobloga

Mi jest wstyd jak to czytam. Chłop co rzuca kilofem a wraz z nim 30 osób na poważnie na świecie, ma ból dupy o Lewego, który jest najlepszym zawodnikiem najbardziej popularnego sportu świata. Ten plebiscyt w tym kraju powinien nosić nazwę imienia Roberta Lewandowskiego.

#pilkanozna #mecz #sport #lewandowski
Pobierz tojapaweu - Mi jest wstyd jak to czytam. Chłop co rzuca kilofem a wraz z nim 30 osób ...
źródło: comment_1641765082Y769x7PbPMWJ47l9syeCgA.jpg
  • 32
@Crisu: wiedzieli z jakimi profitami wiąże się uprawiany przez nich sport. Ból dupy jest bezpodstawny, jak nie wystarcza im sława i uznanie w własnym środowisku to niech zaczną uprawiać piłkę nożną. Będą mieli wtedy kasę i sławę na cały świat. Jak się przebiją do TOPu wśród kilku milionów piłkarzy zawodowych na świecie ofc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jajuznieskacze: piłka ma dosyć szerokie spektrum predyspozycji, każdy się nada. Szybki, silny, krępy, smukły. Wysoki czy niski. Jedyny kto tu może mieć pretensje to kobiety bo tu rzeczywiście mają do wyboru o wiele mniej prestiżową i dochodową żeńską piłkę. Inną dyscyplinę wybrali całkowicie świadomie wiedząc, że przyniesie im o wiele mniej kasy. Mogli zawsze odpuścić sobie sport i pójść np. na studia techniczne czy coś skoro przeszkadzają im warunki stwarzane w
gość zdobyl na olimpiadzie brąz a nowicki złoto i potrafil w wywiadzie nowickiemu powiedzieć wprost ze i tak jest lepszy od niego mimo ze nowicki na poprzedniej olimpiadzie miał brąz a fajdek nie miał nawet poprawnego rzutu


@mirasKo-Kalwario: Fajdek ma PR lepszy o 1,5 metra, wiec jest lepszy jest lepszy od Nowickiego i nie ma tutaj wątpliwośći. No ale to, że Fajdek na psychikę jak kilkuletnie dziecko to wiemy nie od
@MirkobIog: no moze ma lepszy rekord ale nie potrafi w najwazniejszych zawodach tego pokazac a jednoczesnie odrazu po nich cisnie goscia ze moze sobie wygral to zloto ale i tak jest od niego gorszy. Wiem ze jest lepszy ale komentarze po zawodach moglby sobie darowac szczegolnie jak przegral