Wpis z mikrobloga

jak znam życie,to znowu będzie banda czyichś przydupasów...Pytanie,czy nadal Hubercika,czy kogoś innego?Aktorzyny tvn-u,Trenery,mistery,kapciowy mistera,przydupas mistera,kochanek mistera,babcia mistera...I mój ulubiony tekst-"Ja go znam,ale nie wiedziałam,że on tu będzie", buhahaha...Znowu będzie trzeba powyczajać,kto kogo zna i skąd.Czekać tylko,jak El Dupsi i #!$%@?-lektor ogłoszą,że ten sezon będzie inny niż wszystkie dotąd,i wyjątkowy,tak jak było przed HP3 i HP4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe,jaki produkcja ma scenariusz na ten sezon?Rzut kulą,czy big love?Jeden zwycięzca,dwóch zwycięzców,czterech?...Wszystko już było...( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise .
  • 11
@EfiePL: skąd wiesz,że naprawdę?Wywalili go z castingów,ale przy produkcji zapewne dalej będzie.Więc co szkodzi dalej jego przydupasów,których on podrzuci, przyjmować i gadać,że to przecież nie on ich zakwalifikował?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Igauana: ...i kto wie,czy tak się nie skończy.Zanim emisja się zacznie,to okaże się,że połowa to nie-single a 3/4 się zna albo zna kogoś...Większość związana z tvn-em,miski,mistery i trenery.( ͡° ͜ʖ ͡°)Jedyne,co ten sezon może uratować,to większa ilość łoniaków i Klaunów,żeby było o kim pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)