Wpis z mikrobloga

Na głównej wykop z płomieniem, bo typ udawał dziennikarza z BBC i zrobił wywiad z Jachirą. Myślę sobie, no spoko, ale co ona mu tam naopowiadała, bo takie pranki to radio zet robiło 20 lat temu. Podniecenie wykopków over milion. Nie będę tracił 45 minut, więc wchodzę w komentarze.

I co się okazuje? "Zobaczcie ostatnie 5 minut, Jachira zaprasza typa na kawę, bo Big Black Cock HEHE".

No to słucham, niech stracę. Okazuje się oczywiście, że wykopki są wykopkami. Jachira kurtuazyjnie zaprasza do biura w Warszawie, gdyby "dziennikarz" akurat był w Warszawie. I TYLE.

Czy to będzie hit tygodnia na wykopie? Nie wiem, ale się domyślam.

#polityka #wykopface #4konserwy #neuropa #jachira #wykop
Pobierz Promilus - Na głównej wykop z płomieniem, bo typ udawał dziennikarza z BBC i zrobił w...
źródło: comment_16417458200IHg7oShiGzwqxd1IhSnxD.jpg
  • 11
@Promilus: przesłuchałeś nagranie? Gdybyś to zrobił to wiedziałbyś dlaczego ludzie się śmieją z Jachiry. Pozwoliłem jej wygadywać brednie, pokazałem jej hipokryzję (wpuszczanie uchodźców do PL jest spoko, ale Palestyńczyków do Izraela już nie tak samo jak budowa muru na granicy PL-BY je fe, ale ta PSE-IL już nie), a na koniec jeszcze specjalnie jej posłodziłem (z grubą przesadą) a ta mnie na "kawkę" i spotkanie "poznawcze" zaprasza xDD
Jachira kurtuazyjnie zaprasza do biura w Warszawie, gdyby "dziennikarz" akurat był w Warszawie. I TYLE.


@Promilus: Jachira zaprasza ludzi? Wielkie zaskoczenie, to naprawdę coś nowego! xdd
Nie wiem czym tu się podniecaja, ona zawsze była dosyć otwarta i przyjmowała gości.

@juskoluk:

ta mnie na "kawkę" i spotkanie "poznawcze" zaprasza xDD


Czyli to co jest tu śmieszne, to:
- Jachira zaprasza na kawę
- mówi rzeczy, które wiadomo było, że powie,
Pobierz ziumbalapl - > Jachira kurtuazyjnie zaprasza do biura w Warszawie, gdyby "dziennikarz...
źródło: comment_1641847991x660Q0wagAEQ4ovUxKnkKd.jpg