Wpis z mikrobloga

Mirki był ktoś z Was na spotkaniach speed dating? Czy 5 minutowa rozmowa ma jakieś zasady - w stylu jak się dosiada Pan do Pani kto pierwszy zadaje pytanie? Czy jest spory dyskomfort na starcie konwersacji jeśli wiać, że dwie osoby ewidentnie do siebie nie pasują, że zaczynanie rozmowy nie ma sensu i myśli się, żeby jak najszybciej się skończyła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzają się bardzo dziwne pytania?

#tinder dla zasięgu #speeddating #szybkierandki #podrywajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@browaldo: pewnie dlatego ta rozmowa trwa 5 minut, żeby wymienić uprzejmości i jak nie gra to dalej.

Znajoma mówiła, że chce tam iść "dla beki"


@srogie_ciasteczko: XD to nie standup żeby iść dla beki, po prostu twoja znajoma to trochę dzieciak i boi się przyznać, że chce kogoś poznać
  • Odpowiedz
@browaldo: Podobno są tam w większości podstawione przez organizatorów laski. Na takie spotkania przychodzi za mało kobiet, więc aby zachować pozory dorzuca się do puli statystki.
  • Odpowiedz
@browaldo raz w życiu byłam, nawet fajnie było, poznałam jednego chłopaka, z którym później miałam kontakt na co dzień, miło wspominam. Na juwenalia nam to zorganizował samorząd studencki.
  • Odpowiedz
@browaldo: byłem dwa razy, kobiety sa tak samo hipergamiczne jak na tinderze nic sie w tej kwesti nie zmienia czemu? Bo jezeli masz dobry ryj albo chociaz sredni i kase to znajdziesz na tinderze za darmola pare a speedatingi sa dla takich przegrywow jak ja co pragna chociaz dostac szanse pogadania na zywo bo przez tinder nie ma szans
  • Odpowiedz
XD to nie standup żeby iść dla beki, po prostu twoja znajoma to trochę dzieciak i boi się przyznać, że chce kogoś poznać


@Aik-: Dokładnie tak i podobnie jej powiedziałem. Niestety takich jak ona jest więcej.
  • Odpowiedz