Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gust do mężczyzn (fizyczny) nie zmienił mi się od czasów liceum. Skończyłam studia, mam dobrą pracę, nawet nie tęsknię za szkołą i nigdy nie chciałabym wrócić do czasów szkolnych. Czuję się spełniona zawodowo i zadowolona z życia. Aczkolwiek podobają mi się chłopacy w wieku licealnym (wizualnie), czasami młodzi studenci. Mam 27 lat, a rówieśnicy podobali mi się gdy sami byli licealistami/na początku studiów. Fascynuje mnie ich uroda, młode jędrne ciała, twarze nieskalane starością, podobają mi się bujne fryzury, szczupłe sylwetki, wysoki wzrost niczym do nieba... Zauważyłam, że bardzo wielu mężczyzn ma podobnie wobec licealistek i młodych studentek. Kobiety niezwykle rzadko przyznają się do prawdziwych upodobań. Wolimy tkwić w bańce poprawności, a na boku robić swoje. Obecnie mam chłopaka, osiemnastoletniego i niewiele osób wie o jego istnieniu. Choć z jego otoczeniem jest inaczej, wszystkim rozpowiedział o nas.
Skąd wynika moja fascynacja? Czy jest różowa mająca podobne odczucia?
#zwiazki #milosc #uczucia #ladnychlopak #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dac1df7cb451000c16f526
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
AnalitycznyMysliciel: normalna rzecza jest ze podobaja nam sie mlode osoby. mozna wypierac udawac ze jesy inaczej natury nie oszukasz, mlodszy osobnik to lepszy dawca materialu genetycznego. z wiekiem wszytsko sie psuje, nasienie traci na jakosci. potmostwo od starszego osobnika jest slabsze obarczone wiekszym ryzykiem chorob. twojej natury nie obchodzi wyksztalcenie ani status majatkowy. masz za zadanie urodzic zdrowe potmostwo nawet jesli nie chcesz dzieci natury nie oszukasz. wewnetrzna potrzeba instynktowna kazdego
Nie wiemy, skąd wynika twoja frustracja, bo nie pisałaś nic o tym we wpisie.

A skąd może wynikać? Wątpię, że będziesz się dobrze dogadywać z jego rówieśnikami, wasze grona znajomych to całkiem inne światy, o ile teraz jesteś dla niego atrakcyjna, tak w pewnym momencie zachce mieć młodszą/rówieśniczkę. I to jest całkiem normalne i zrozumiałe. Pomijając już kwestie typu: różne etapy życia, plan na najbliższe lata, potrzeby do zaspokojenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja fascynacja wynika z niedojrzałości i występuje u obu płci.
Poza tym skoro on się wszystkim pochwalił to idealnie podkreśla jego wiek i chyba nie sądzisz, że traktuje Cię poważnie i weźmiecie ślub? Parę miesięcy i się rozstaniecie. Podejrzewam, że może mieć też z Ciebie bekę za plecami z kolegami z klasy.
Mam 27 lat


obecnie mam chłopaka osiemnastoletniego


Co do ku#wy ( _)
Ty chyba nie jesteś zbyt dojrzała xD 9 lat różnicy w te stronę nie wróży dobrze
Zdajesz sobie chyba sprawę z tego,że prawdopodobnie jak nie na pewno nie weźmiecie ślubu,nie będziesz miała z nim dzieci ani nie zbudujcie trwałego i dojrzałego związku,tak?
Co kto woli,ale chłopak pewnie zadowolony,bo jak to mawiają na starej piczy młody uj się