Wpis z mikrobloga

Mirasy mam jeden problem.
Czasami jak łącze się kablem z android auto to pokazuje, że nie można się połączyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Łączy się rozłącza.
Wtedy kombinuję i odinstalowuje aplikację, a to zapominam urządzenie w aucie i czasami się połączy.
Ostatnio w ogóle nie chciało się połączyć i po przejechaniu 20km podłączyłem kabel do auta i pyk działa.
Co może być przyczyną?
Problem chyba z oprogramowaniem auta bo na drugim telefonie było to samo.
Auto ma 3 miesiące.
#motoryzacja #androidauto #volkswagen
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrodatyAnon: mam to samo od 3 lat w dwóch różnych Fordach Mondeo (2016 i 2020) i różnych telefonach. Po wejściu do samochodu jak podepnę telefon w momencie jak łączy się auto z Bluetooth oraz uruchamia się w tle Yanosik to w 99% procentach mam błąd połączenia. Muszę poczekać aż to się wszystko uruchomi, przejechać kilkaset metrów samochodem i wtedy uruchamia się prawidłowo.

Do tego kabel i gniazdo telefonu faktycznie ma
  • Odpowiedz
@BrodatyAnon: U mnie w VW po połączeniu kablem jak widzę na ekranie, że AA mieli, to muszę odblokować telefon i momentalnie zaskakuje wtedy. Od telefonu to też zależy bo tak mam teraz z One Plusem. Wcześniej miałem LG i banglało od razu po podpięciu. Warto spróbować.
  • Odpowiedz
@BrodatyAnon: U mnie najlepiej działało z kablem dołożonym do telefonu w zestawie. Inne kable - tragedia, non stop rozłączało. Dodatkowo od zmiany na iOS nigdy mi telefonu nie rozłączyło.
  • Odpowiedz