Wpis z mikrobloga

Hej. W wakacje podrywała mnie taka koleżanka z pracy. Zaprosiła na fejsie i zagadałem do niej. Pisala do mnie. Spotkaliśmy się 3 razy. W tym dwa razy u mnie na mieszkaniu. Zachodziła mi drogę bym ją objął łapał w tali. W pewnym momencie mnie sama pocałowała. Po tym incydencie mieliśmy tydzień kontakt ale słaby. I zrobiła mi ghosting. W dniu w którym nawiązała znajomość z takim typem. 5 miesiący temu. Ostatnio widziałem jak przywiózł ją do pracy i byli razem na sylwestrze. Poznaje jego rodzine i znajomych. Bo widzę w opcji niedawno dodani znajomi. W orscy się widujemy w korytarzu. Mówimy sobie cześć nic więcej. Jest szansa że ona o mnie dalej myśli? Nie błagałem o powrót. Tylko jak zapytałem wtedy o spotkanie to stwierdziła że nie ma ochoty ani w przyszłym tygodniu ani w ogóle. I nie mieliśmy nawet o czym rozmawiać brak wspólnych tematów. Nigdy za nią nie latałem.

#blackpill #chad #przegryw #tinder #depresja #randki
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czikolachowski: Stwierdziła, że z p--------m, który nie wykaże żadnej inicjatywy i wszystko będzie musiała inicjować sama nie ma sensu.

Wywaliła Cię już z głowy, dawno o Tobie nie myśli.

Musisz czekać dalej na kobietę marzeń, która wszystkie kroki wykona sama i nie będzie jej to przeszkadzało, że cipeusz sam nie zrobi żadnego ruchu.


@Polinik: ty jesteś normalny? I tyle
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: ona do mnie codziennie spamowała przez 3 tygodnie. Zawsze sama pierwsza pisala. Pytala jaki mam kolor oczu. A że ze niebieski. A ona "nadczłowiek"
Że bardzo dobrze ze pracuje na innej zmianie. No przynajmniej jej nie rozpraszam.
Tak do mnie pisała. Sama nawet stwierdziła że napila by się mojej kawy. Bo dzisiaj piła swoją i jej nie obudziła nic.
  • Odpowiedz
Poszło o jego mordę, jest brzydki. Koleżanka akurat nie miała na horyzoncie chada, więc trzymała się opcji rezerwowej. Gdy pojawił się chad to dostał kopa w dupe i wzieła się za prawdziwego faceta.


@Pozytywny_gosc: ale p---------e XD
A potem się dziwicie i płaczecie, że żadna was nie chce, przegrywy XD
  • Odpowiedz
@Polinik: uhmm tak.

Dlatego pewnie łysi/zakolaki 170cm, którzy podbijają do nich z pewnością siebie, nie są "p---------i" jak ty to mówisz, tylko kozakami, wyrywają najlepsze d--y i chady 190 muszą patrzeć, jak taki pewny siebie "niepizdeusz" zakolak 170cm wyrywa laske na jego oczach.

A nie czekaj... jest chyba w drugą strone?
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: przegrywie, tu mamy sytuację, gdzie laska pchała się typowi do łóżka, aż się zniechęciła brakiem akcji ze strony cipeusza i poszła gdzie indziej.
¯\_(ツ)_/¯
Taki wasz przegrywi obraz - jojczycie, że żadna was nie chce, a nie zauważacie nawet, jak oznaki zainteresowania jebną was prosto w pysk.
  • Odpowiedz