Wpis z mikrobloga

Mało osób może zdawać sobie sprawę co przepisywacz/pinokio Konopskyy sobie zrobił, on raczej tez sobie nie zdaje z tego sprawy bo ten człowiek jest przeciwieństwem pokory patrząc na wydźwięk drugiego filmu. Generalnie gościu myśli, że skasuje film, który leciał viralem przez całą Polskę i pół TikToka to jego przeróbki i nie ma tematu. No, ale całe szczęście tak nie jest. Pozew będzie i to na grube miliony, ale prawdopodobnie nie tylko przez Agencję Spotlight ale też i przez partnerów, z którymi współpracował Leksiu. Boxdel jest jaki jest, ale wczoraj zaznaczył to mądrze, że Team X w niedalekiej przeszłości wypuścili nowe produkty soczki, płatki i z tego co mówią jest tego więcej- z wizerunkiem Leksia, który jest teraz skreślony przez społeczność internetową. Ma przypiętą łatkę pedofila bez dowodów przez Konopskiego. Przecież tych produktów oni wyprodukowali w uj, i raczej z magazynu na półki sklepowe nie pójdą w takiej sytuacji. Firmy na tym konflikcie również ucierpią. + Straty wizerunkowe Leksia i zdrowotne (psychika/depresja). Tak się kończy pogoń za hajsem po trupach Konopskyy, mam nadzieję że dostaniesz zakaz publikowania filmów na Youtube i zapłacisz taką karę, że doświadczysz ciężkiej pracy, może wtedy zniknie Ci ten głupi uśmiech i zaczniesz szanować ludzi.

Nie szanujesz - plusujesz.
#leksiu #wardega #youtube #konopskyy
Pobierz bez-napinki - Mało osób może zdawać sobie sprawę co przepisywacz/pinokio Konopskyy so...
źródło: comment_1641718543bgAb0SuHySWya6FOLFSnRw.jpg
  • 94
@rimyi: jaki gruby hajs ? Gruby hajs to się zarabia na ekipie która w miarę długo wypracowywała swój sukces i jest w miarę ustabilizowana pod względem dram. Team x działa znacznie krócej i co chwile wychodzą jakieś kwiatki. Inwestowanie w nich to jak otwieranie biznesu w Polsce. Było ryzyko duże i taka współpraca tez kosztowała znacznie mniej niż przykładowa akcja z ekipa i ostatecznie się nie opłaciło januszowanie. Na polskim youtubie
@nadsztygar:

raczen ciężko w życiu mają ci, co się fastynują jakimiś patoyoutuberami. Naprawdę nie macie czego oglądać?


Po pierwsze-jeśli sugerujesz, że to oglądam to nie,nie interesuję mnie to.
Po drugie-chyba nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi.
Po trzecie-#!$%@? Ci dotego co kto ogląda.Jak będę chciał to będę oglądał brazylijskie telenowele i nic ci do tego.
@nocne_zwidy:

No to tak jak Ci napisałem,wpisujesz w google "konpskyy wardega" i wszystko będzie jasne ale ty przecież o tym wiesz tylko pajaca zgrywasz.

To dopisz sobie jeszcze leksiu i pewnie bedziesz miał...


No cóż... dalej nic. No ale spoko, napinaj się dalej że "wpisz proste hasło i się wyświetli". Najwidoczniej twoje wyniki są ok, bo są spersonalizowane pod ciebie, czyli osobę zainteresowaną tematem. Jeśli ktoś nie interesuje się pato streamerami
Pobierz wolf13000 - @nocne_zwidy: 

 No to tak jak Ci napisałem,wpisujesz w google "konpskyy...
źródło: comment_1641759645EAmBjZ3yt0xtEZW9ILrP8Z.jpg
@wolf13000 Chyba się nie zrozumieliśmy.Ja nie mam zamiaru cię przekonywać, że jesteś głupi bo do niczego mi to nie potrzebne.Domyślam się, że gdybym opisał ci krok po kroku jak ugotować makaron to skończyło by się popażeniami trzeciego stopnia i podtopionym mieszkaniem.
Chiałem tylko wytknąć brak zaradności niektórych osób co udało mi się dobitnie i ty jesteś między innymi przykładem pączusiu.