Wpis z mikrobloga

#sondaz jest odnośnie tego znaleziska


Co Pani/Pana zdaniem jest głównym powodem wysokich podwyżek cen prądu i gazu w Polsce?

Co jest głównym powodem wysokich podwyżek cen prądu i gazu w Polsce?

  • Polityka obecnego rządu 62.2% (173)
  • Polityka rządu PO-PSL 4.7% (13)
  • Działania Rosji 4.0% (11)
  • Polityka klimatyczna Unii Europejskiej 5.8% (16)
  • Wszystkie te czynniki 23.0% (64)
  • Nie mam zdania 0.4% (1)

Oddanych głosów: 278

  • 8
@Bydlak420: Już za późno na poprawkę. ()
W sumie niepotrzebnie neuropę i konfederacje wołałem, bo oni dla zasady wlepią wina pisu i zniekształcą wynik.
Z pisowcami nie ma takiego problemu, bo wiadomo, że wszystkie "PO-PSL to ich sprawka. ¯\_(ツ)_/¯
W sumie niepotrzebnie neuropę i konfederacje wołałem, bo oni dla zasady wlepią wina pisu i zniekształcą wynik.


@orkako: A to jest wina czegoś innego? xD? pytasz o GŁÓWNY CZYNNIK. Oczywiście, że głównym czynnikiem jest polityka obecnego rządu i nic innego. Bo pozostałe czynniki potrafią być dalekosiężne. Choćby potop szwedzki, zabory, 2 wojny światowe, komuna, mocno ukształtowały i zostawiły nas w technologicznym, ekonomicznym, i ludnościowym tyle, co kształtuje nasze obecne realia. Pozostałe
@orkako: Wszystko to jest tylko i wyłącznie winą rządu. Polityka EU odnośnie CO2 była znana już lata temu więc żeby się na nią przygotować rząd #!$%@?ł 2mld w elektrownie w Ostrołęce, pieniądze na transformacje energetyczną się rozpłynęły zamiast zostać zainwestowane, no i chore regulacje odnośnie OZE. Ceny gazu byłyby lepsze gdyby pis nie maczał palców w kontraktach.

Przecież skutki decyzji tych gamoni będziemy odczuwać przez lata. Nam potrzeba atomu na wczoraj,
pytasz o GŁÓWNY CZYNNIK.


@SirSherwood: Faktycznie, w pytaniu jest główny czynnik. Zgadzam się, że głównym czynnikiem jest PiS, ale absolutnie nie jedynym. Pisząc o zaburzeniu wyniku chodziło mi o to, że konfa i neuropa to dwie grupy które dość jednogłośnie zagłosują i zaburzą przez to średnią wyniku. To tak jakby robić sondaż wśród emerytów odnośne religijności, a później mówić, że 98% osób w PL to gorliwi katolicy. ¯\_(ツ)_/¯