Wpis z mikrobloga

Generalnie powiem wam coś o tym małym leszczyku, całkiem niedawno miałem aferę z influ, Ferarri, Hejter, Karina, Malczyńscy, że reklamowali te scam-krypto, napisała do mnie ta szumowina, najpierw wypytywał o wszystko, udawał jakieś tam współczucie, potem prosił żebym przedstawił na światło dzienne jak oszustwo wyglądało. O tej sprawie będzie jeszcze głośno, kto mnie obserwuje z #kryptowaluty ten wie o jakim temacie mówię, ale nie o tym. Generalnie napisałem Konopowi jak wygląda temat w skrócie wrzuciłem mu screeny, o które prosił - i napisałem, że sprawa się toczy, zgłoszone zostało na policję + odezwała się do mnie organizacja, która walczy z przestępczością w internecie, i prosiłem go żeby narazie nie wykorzystywał tych materiałów - odpisał jakoś chamsko, generalnie nic sobie z tego nie zrobił - skasował wszystkie wiadomości na Discordzie i wrzucił wszystko w filmik. Można powiedzieć ku#wa nie człowiek, nie ma żadnych uczuć, dla niego liczą się tylko wyświetlenia i kasa, nie znam chłopa ale mocno wydaje się toksyczny. Dzieciak, który nie zna życia, myśli że tak z górki będzie mu cały czas. Kibicuje w 100% prawnikom Leksia, żeby go wydoili z ostatniej złotówki. Manipulant i przepisywacz. Nie wiem jakim cudem taki dzieciak stał się jakimś "strażnikiem internetu", przecież ktoś powinien to kontrolować, on może zniszczyć komuś życie, a podejrzewam, że zniszczył już ich sporo.
#leksiu #konopskyy #wardega #youtube
bez-napinki - Generalnie powiem wam coś o tym małym leszczyku, całkiem niedawno miałe...

źródło: comment_1641628745FJUmu5RFOjomQAmSfNX8Vd.jpg

Pobierz
  • 45
@bez-napinki: Tylko, że on absolutnie nie stał się żadnym strażnikiem internetu a każda normalna osoba tak właściwie ciśnie z niego bekę albo go nie lubi i nie szanuje. Przykłady TheNitroZyniak którego wstawki z filmu wykorzystał bez pozwolenia do reklamy GBS czy Kashanka który wyśmiewa go jednym ze swoich filmów. To generalnie doskonały przykład takiego typa co dorwał się do koryta popularności jakimś cudem o mentalności redaktorów portali plotkarskich typu pudelek i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bez-napinki: ma popularność zbudowaną na osmiolatkach, bo rodzice nie kontrolują co robią w internecie. Sam miałem córkę w tym wieku i wiem jak ciężko wytłumaczyć, że oni kłamią. Dzieci nie mają jak zweryfikować. To tak jak starzy ludzie wszystko co w telewizji biorą za prawdę i tv może być tubą propagandową dla nich. Zarabia na dzieciakach, jest z domu gdzie niczego mu nie brakowało, pewnie rozpieszczony. Jeżeli nie ma dowodów, to
@bez-napinki no niestety po konopie słychac sie jak go więcej pooglądać że jest po prostu gówniarzem i ma czasem takie strasznie płytkie myślenie. Opisuje coś w sposób taki że można to mocno dwojako zinterpretować albo bardzo oczywiście nastawia się na jedną stronę kiedy na pierwszy rzut oka coś w tym nie gra. Szuka łatwej afery, no i idzie raczej na ilość nie jakość. A jak ktoś do niego #!$%@? to olaboga. Niestety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bez-napinki: Kojarze typa tylko z tego że mi go 11 Braciak pokazywał, zajarany nim strasznie. Nie wyobrażam sobie że ktoś inny chciał by oglądać typa z aparycją gimnazjalisty.
Nie wiem jakim cudem taki dzieciak stał się jakimś "strażnikiem internetu", przecież ktoś powinien to kontrolować, on może zniszczyć komuś życie, a podejrzewam, że zniszczył już ich sporo


@bez-napinki: Też nie wiem jakim cudem, ale wiem, że inni twórcy commentary delikatnie mówiąc nie przepadają za nim, gość często nie sprawdza informacji tylko leci z tematem aby tylko było o czym mówić, ponoszą go emocje i nie potrafi bezstronnie czegoś przedstawić. Sam