Wpis z mikrobloga

Planujecie jakieś starty rowerowe w tym roku? Na Velomapie znajdziecie największy kalendarz imprez rowerowych.

https://velomapa.pl/imprezy

Imprezy można dodawać do swojej listy co pozwala na zgrupowanie interesujących nas wydarzeń w jednym miejscu. W przyszłości planuje dodać przypomnienia. Jakich funkcji brakuje jeszcze? Może mapki z trasami danej imprezy?

PS Każdy użytkownik może dodawać brakujące wydarzenia :)

#rower #mtb #szosa #gravel #sport #zainteresowania
Pobierz velomapa - Planujecie jakieś starty rowerowe w tym roku? Na Velomapie znajdziecie naj...
źródło: comment_1641628411ZCGGHYmUXLKChfqLKZf7OV.jpg
  • 10
@kobrys13: Powinienem zaznaczyć, że to wydarzeni dla amatorów. Dlatego mistrzostw Polski nie ma. A do tej pory nie widziałem innego kalendarza z większa liczba wydarzeń amatorskich.

Pokażesz linka?
@velomapa: zawsze przy MP masz wyścig dla cyclospprt czy tam amator.

Kalendarz to ten mtb-xc.pl tylko coś dziś eventy się nie ładują...

Technicznie - jaki stack? Coś swojego masz do persystencji czy też z google app Engine?
@kobrys13: A nie wiedziałem, że są opcje amator na MP, dzięki. Muszę o tym poczytać. Ja osobiście dopiero w zeszłym roku wszedłem w zawody. Chociaż byłem na Kaszebe Runda kilka lat temu ale to głównie, żeby się najeść a nie ścigać :]

Tech stack to Postgres , Elixir na backendzie (Phoenix framework) i JavaScript bez frameworków na frontendzie. W sumie się zastanawiam czy nie dodać jakiegoś reacta ale to spowolni mnie
@uysy: ogolnie w Polsce ciezko o kalendarz inny niz mtb, gravele i ultra. Przełaje? trochę lepiej niz Itt. Nie wiem czy po za kowarami i przechyba od Tomka Marczyńskiego jest cos jeszcze w formule itt pod górkę.