Wpis z mikrobloga

Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osiedle Reduta, najnowszy przykład polskiego postmodernizmu, urbanistycznego kunsztu w upychaniu jak największej liczby ludzi na jak najmniejszej powierzchni. Pogoda dość mroźna, dlatego mam nadzieję, że wszyscy w termosach mają ciepłą herbatę oraz kanapki do posilenia się. Spacer potrwa około półtorej godziny. W drogę!

#zlotawolnoscdeweloperska
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #pradnikczerwony
DerMirker - Reduta Walled City

Witam szanowną grupę, dzisiaj będziemy zwiedzać osi...

źródło: comment_16416240515Ee6z8Ba5xpR57RhXneElN.jpg

Pobierz
  • 226
Wiem, że jesteście zmęczeni, ja też. Ale już powoli zmierzamy do końca. Dochodzimy do Parku Reduta i bloków DOM-BUDu, które są średnie, ale przynajmniej spójne i czujemy, że doszliśmy do bardziej cywilizowanej okolicy. Oczywiście szlabanoza, betafence wszędzie i zagracone samochodami. Lebensraum ratuje jedynie Park Reduta za winklem.
DerMirker - Wiem, że jesteście zmęczeni, ja też. Ale już powoli zmierzamy do końca. D...

źródło: comment_1641624466bfgrFVvEkElun8TE1A5P2B.jpg

Pobierz
@DerMirker: na inwestycję nie bardzo,bo znając jakośc polskich devów to za parę lat zacznie się sypać. Te nasypy też nie wróżą nic dobrego. Jedyne co to jak na nowe budownictwo w miarę szybka droga do centrum(przynajmniej tak wygląda na mapie,ale może jest inaczej,bo nie jestem z KRK)