Wpis z mikrobloga

@Lepper3001: swoją drogą, jak cię prześladowali, to też mogłeś przypakować. Jakbyś poszedł ćwiczyć dwubój, to jakbyś prowodyrem rzucił o ścianę jak szmacianą lalką, to by się szybko skończyło.
@Lepper3001: dziwne to w ogóle. Jesteś z Wrocławia zdaje się, a nie jakiejś dziury, rodzice też nic nie interweniowali? Prześladowanie w podstawówce się raczej rzadko zdarza, a jak już, to się często potrafi wstawić kolega z klasy. Jakby ktoś mojego słabszego kolege z klasy próbował dręczyć, nawet luzno ze mną związanego, to dostałby #!$%@?. I nie tylko ja bym interweniował. Nie masz jakiegoś autyzmu, jesteś kontaktowy. To o co w tym
@ameneos: skąd możesz wiedzieć czy jest kontaktowy? Na wykopie czy w necie to każdy może być mega towarzyski, a w realu taka osoba może być naprawdę konkretnym przymułem. Co do dręczenia, to dużą rolę odgrywa psychika. Jeśli ktoś ma słabą psychikę i przez to już rozregulowany układ nerwowy, to nie ma szans, i taki osobnik pozostaje już z traumą na całe życie.
@ameneos: teraz to ja jestem prawie 30 letnim wrakiem czlowieka i tylko neet chroni mnie od magika, jedyna szansa dla mnie na zemste to jakby byl beta uprising albo jakies zamieszki, ale ciezko by bylo znalezc oprawcow w takim zamieszaniu a na losowych osobach nie mam ochoty sie mscic
@Lepper3001: czlowieku, znasz języki, jestes bystry, nauczysz się choćby programowania, to będziesz miał ze 20k. Mój kumpel, który nie skończył liceum, matka go wysłała do szkoły z internatem do twojego miasta, a który ten internat spalił po pijaku, teraz robi w Berlinie w JavaScript.
@ameneos: a po co mi taka praca za 20k? wieksza pensja to wieksza konkurencja i stres, teraz kazdy chce zostac tym mitycznym programista wiec trzeba tam pewnie ostro #!$%@? i caly czas sie doszkalac bo na twoje miejsce czeka kolejka 100 chetnych
czlowieku, znasz języki, jestes bystry, nauczysz się choćby programowania, to będziesz miał ze 20k


@ameneos: ale po co? przecież widać że mu to odpowiada to po co ma coś zmieniać? XD
@Lepper3001: czlowieku, znasz języki, jestes bystry, nauczysz się choćby programowania, to będziesz miał ze 20k. Mój kumpel, który nie skończył liceum, matka go wysłała do szkoły z internatem do twojego miasta, a który ten internat spalił po pijaku, teraz robi w Berlinie w JavaScript.


@ameneos: Nauka programowania to w #!$%@? żmudna i nudna robota, jak się siedzi na NEET od 10 lat to podzielność uwagi jest na poziomie 5 minut,
@UczesanyPedryl: dlatego jeszcze nawet nie zacząłem się tego uczyć, bo bym się od razu zraził i rzucił w #!$%@?. XD Ale przynajmniej coś tam na memrise działam. Jeszcze parę rzeczy przetestuję z supli i trzeba będzie pójść do psychiatry po choćby fluo i mph.