Wpis z mikrobloga

bez pada nawet nie podchodź, ogólnie wersja pc to niestety nędzny port, w którego bez modyfikacji nie da się sensownie grać.


@grim: Takie opinie słyszałem, więc nie kupiłem. Szkoda że konsole psują rynek gier, ale czekam na Dark Souls II.
@nobody_here: @void1984: @grim: Już tak nie przesadzajcie z trudnością, owszem dla nowego gracza to może być nie lada wyzwanie ale jak się zaprze człowiek to i da rade przejść. ;)

Co do grania bez pada, owszem da się, wystarczy dsfix i mousefix, 5 minut roboty i gra chodzi płynnie a myszka nie zacina, no chyba że ostatnio coś zmienili bo dawno nie grałem.
Co do grania bez pada, owszem da się, wystarczy dsfix i mousefix, 5 minut roboty i gra chodzi płynnie a myszka nie zacina, no chyba że ostatnio coś zmienili bo dawno nie grałem.


@Sonay: A palców wystarczy? Da się akcje sensownie skonfigurować na parę przycisków na myszy (ze 3-4) i trochę na klawiaturze?
@void1984: Z tego co wiem to nie da się na myszce ustawić nic dodatkowo oprócz ataku i ciężkiego ataku, większość komend masz przypisane pod lewą rękę (wsad=chodzenie, alt, tab, dalej nie pamiętam), oczywiście można to zmienić według upodobania. :)

Minusem jest to że potrzeba windowslive do gry, no ale cóż poradzić.
Minusem jest to że potrzeba windowslive do gry, no ale cóż poradzić.


@Sonay: Dobrze że mi przypomniałeś o tym dziadostwie. Przecież wyłączają to za pół roku. Bez sensu płacić za grę która za parę miesięcy przestanie działać.
@grim: No tak, masz rację, niestety przemawiało to przeze mnie że zdążyłem poznać grę na pamięć ale i tak uważam że demon souls jest ciut trudniejsze. :P

@void1984: dlatego według mnie, zamiast zaczynać przygodę z DS, poczekałbym do tego marca na premierę DS2 o ile dobrze pamiętam, no chyba że komuś bardzo zależy. (Nie mogę Ci wysłać pw, bo nie wiem do końca jak to jest z tym windowslive, czy