Wpis z mikrobloga

#zdrowie #medycyna #lekarz #septoplastyka #chrapanie

Czy ktoś robił w Krakowie septoplastykę? Właśnie dostałem skierowanie, lewa przegroda działa na 40% do tego podniebienie jakieś luźne i trzeba laserkiem :D
Wiecie ile się czeka na taki zabieg? A jeśli to który szpital w Krakowie najlepszy? Czy pójście prywatnie ma jakiś sens? Czy mieliście poza łamaniem nosa poprawiane też to podniebienie?
  • 6
@Reinmar93: ja czekam na swój zabieg. od pójścia do rodzinnego po skierowanie (poprzez pójście do laryngologa, póżniej czekanie na konsultacje w poradni przyszpitalnej) po konsultację kwalfikującą do zabiegu mineło jakieś 2,5 roku. teraz tylko dwa lata czekania na zabieg ( ͡° ͜ʖ ͡°) w 5 latach się zamkniesz xD ja mam robić w szpitalu wojskowym, z tego co kiedyś szukałam to w Krakowie najlepiej tam. chciałam robić
@Reinmar93: skierowanie od laryngologa z Luxmedu gdzie? bo w moim opisie pominęłam etap Luxmedu, który był przed tym wszystkim - byłam u dwóch laryngologów w Luxmedzie i jeszcze u jednego prywatnie ogólnie, no ale oni na NFZ nie mogli nigdzie kierować więc musiałam wyżej opisaną ścieżkę NFZ przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crucian: Mi tak kiedyś też powiedzieli, chodziło o badania genetyczne. Wydaje się że zależy to od doktora, mi sie trafil mily i skierował do NFZu, wczesniej był buc i powiedział ze się nie da :)