Wpis z mikrobloga

Strasznie krótkowzrocznie patrzycie. Ja wiem, że na wykopie od wczoraj strzelają korki od szampana.

Tyle że wczoraj spadła Konfa, jutro wiatr historii powieje w przeciwną stronę, CEO FB zostanie np. amerykański Czarnek i polecą profile ateistów albo partii LGBT. Nierealistyczne? W bliskiej perspektywie czasowej - pewnie tak. Ale tak samo nierealna wydawała się w 2016 wygrana Trumpa i jego reelekcja, albo to że Macron będzie przed wyborami trząsł portkami przed Marine Le Pen.

I tak, oczywiście że nie jest to formacja idealna. Sam mam do niej wiele zastrzeżeń. Ale takiej nie ma. Ale tak samo broniłbym zdjęcia np. profilu Lewicy, mimo że się z nią fundamentalnie (w większości kwestii) nie zgadzam. I nie, koronny argument, że "cenzura to tylko jak państwo robi" nie zestarzał się dobrze. Big Tech to w tej chwili superpaństwo, de facto stojące ponad prawem. Sytuacja niezdrowa dla nas wszystkich.

@DoloremIpsum Dolores wołam, bo w sumie powtarzam Twoją myśl - czego staram się zazwyczaj nie robić, ale czasem trzeba.

#konfederacja #koronawirus
Dutch - Strasznie krótkowzrocznie patrzycie. Ja wiem, że na wykopie od wczoraj strzel...

źródło: comment_16414947128CeFvCqX3wVk4r5IjQoDPb.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch: Zgadzam się w 100% - dla mnie trzeba być dzbanem żeby głosować na Konfę, ale skoro istnieje taka partia i nie jest ona zdelegalizowana, to media społecznościowe nie powinny mieć prawa usuwać ich stron.

Wynika to z faktu, że obecnie media społecznościowe są zbyt istotne w kwestiach wyborczych i mediów ogółem, że takie bany wpływają bezpośrednio na wyniki późniejszych wyborów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dutch: powiem tak:
— nie popieram usunięcia konfy z fb
- śmieszy mnie hipokryzja konfy
- trochę głupi przykład z czarnkiem, z fb korzystasz dobrowolnie i patrząc po moich znajomych, coraz mniej osob z niego korzysta, dzban to nasze dobro narodowe i troche trudniej od tego uciec
  • Odpowiedz
@dutch potrzebny link do tych imprez przy szampanie bo jakoś nie widziałem nigdzie. I nie beka z hipokryzji, fikołków i krótkowzroczności konfiarzy =/= radość z w-------a ich bo tak.

Wielkie apele o solidarność to mistrzostwo świata, konfa będzie nagle teraz normalnych ludzi uczyć szerszego patrzenia na sprawy i wrażliwości XDDD
ostr - @dutch potrzebny link do tych imprez przy szampanie bo jakoś nie widziałem nig...

źródło: comment_1641543113AEon8gHxEkSalElrRf3ShP.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@ostr: Amen panie Kaczke
1. Śmiej się z KODu i przejmowania sądów
2. Śmiej się z Juleczek na Strajku Kobiet
3. Klaskaj uszami kiedy pisowski reżim chce zamknąć TVN
4. Chciej zakazać manifestacji LGBT
5. P-----l o wieszaniu oponentów, batożeniu gejów i
  • Odpowiedz