Wpis z mikrobloga

A teraz powiem wam o moim nowym kuhwa hobby. Jestem Królem Szczurów patrzcie, Żul Szczurów mnie ściga, ja tylko patrze się na prawą stronę, aha, nadchodzą gnębicielskie niesprawiedliwe kuhwy! Czas odjeżdżać! Chwytam za kierownice kuhwa, sylykonrydel w kieszeni, jadę przed siebie kuhwa. Gnębicielskie śmiecie z tyłu niesprawiedliwce chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda. Widzicie tą zapałkę w ustach? Z czystego złota kuhwa! Stać mnie na taki luz bo jestem sprawiedliwcem! Rozumiecie to? Bi em dabljiu zi for tu tałzen ileven kuhwa. I napiehdalam i jadę przed siebie, widzicie? Mijamy właśnie łest milłoki kuhwa, dalej mnie ścigają Pjotery. Patrzcie kuhwa, widziecie? tak jest właśnie w szczurolandii. Jak jedziecie i macie jakiś problem co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci, nie? Roli na łapie, albo dwa, patrzcie. I Janusz sprawiedliwy wam mówi tak: coś jest w tobie Królu Szczurów trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego zajebistego, cały czas o tobie mówią królu czy to na tagu sprawiedliwym czy na szczurolandii ale ty się nigdy nie zmieniasz, dalej jesteś taki sprawiedliwy. Coś jest w tobie królu, słyszycie to? Właśnie podjechałem pod Januszex kuhwa. Idzie tutaj Anetka. Anetka, ej Anetka! Patrzcie. Anetka kocham Cie. Tak Królu Szczurów, ty się nie zmieniasz. Patrzę, wchodzę, aha, nie ma Pjotera. Torba na dól, w torbie same dolce, patrzcie kuhwa. Tak się żyje włąśnie w szczurolandii – czysty luz. Patrzcie, rozglądam się tylko z taką, z takim, z takim żalem jak te Pjotery muszą za pleśń żyć. Torba na dół. I teraz patrzcie, najlepsze ujęcie, wychodzę, Pjoter ciemięzyciel stoi i światło gaszę i muzyka bęben. Patrzcie. PYK. Wir śmierdzielu i już Pjoter w szczurolandii ciągnie kultywator. JA PIEHDOLE. Tylko mnie stać na takie opanowanie i na takie wyczucie czasu, kumajcie to. A teraz dalej jadę, mijam łest milłoki. Jadę #!$%@?ć Żula Szczurów. Patrzcie co za luksus, co za opanowanie. No kuhwa. Tylko szczurolandia, rozumiecie to? Tylko sprawiedliwcy. I to jest najgorszy dzień w moim żyicu ja tak się czuje kuhwa. To jest NAJGOHSZY dzień w moim #!$%@? życiu, czujecie to? Ja piehdole, czysta sprawiedliwość czyste niebo, YTONG kuhwa

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #krolszczurow
źródło: comment_16414851130lj20FSF1gIYJymcCqpr0M.jpg