Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
mam pytanie. Da się znaleźć jakąś dominującą dziewczynę? Są takie. Nie mam na myśli seksu, chociaż w tym aspekcie też mi się to podoba, oczywiście bez bicia, plucia itd. Najbardziej mi zależy, żeby przejmowała inicjatywę. Żeby wyciągała mnie wśród ludzi, sama całowała czy się przytulała. Ja tak średnio umiem w związki i zawsze jak się umawiam z jakąś dziewczyną, to staram się ją zabawiać, ale kilka randek i na tym się kończy. Więc strzelam, że nie jestem jakąś porywającą osobą. Dlatego wydaję mi się, że taka dziewczyna byłaby dla mnie odpowiednia. Więc wiecie gdzie można spotkać dziewczyny o takim usposobieniu?
#zwiazki #tinder #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4a31b37651b000a905f1c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem w swoim życiu jedną taką. W zasadzie to ona mnie wyrwała, nie ja ją, ona inicjowała wszystkie spotkania a raz jak byliśmy nad jeziorem to ona wbiła mi pod prysznic i wystrugała patyka. Fajna taka. Spontaniczna. W czym był problem? Miała chorobę dwubiegunową i jak to robiła to miała akurat dobrą fazę a potem odwalała szajs i wpędzała w poczucie winy. Więc jak chcesz to szukaj jakiejś z antydepresantami.
OP: @costusmierdzi: Czemu?
@kezcalag: A gdzie? Raz próbowałem na insta do jakichś alternatywek, no ale nie pykło nigdy
@Kazadum: A to nie to samo?
@Noonecares123: CZemu szukam wymówek, jak się umawiam to się staram wymyślać jakieś rożne pomysły na randki. A to łyżwy, a to park linowy, wypady rowerowe, ale chciałbym w końcu, żeby to działało w dwie strony, żeby dziewczyna też to wymyślała. Albo zabierała mnie
@AnonimoweMirkoWyznania:
NO nie. tzn mocno ekstrawetyczne osoby z reguly lubia stawiac sobie wyzwania itd, ale nie jest to utozsamiane z dominacja.
I niestety ekstrawertycy raczej tylko z takimi sie zadaja. Wiem, bo poznalem kilka takich lasek. One nigdy nie uzywaly tindera czy innych badoo, bo ciagle sie obracaja w towarzystwie. Jak tylko zrobi sie wolno, to jakis znajomy je z reala wyrywa, bo oni sao wiele bardizej odwazni w kontatkach miedzyludzkich.
Girl : A jak mogę się z tobą skontaktować, bo jak podam tu maila to nie wiem czy to będziesz ty pisać

Ja też nie mam takiej pewności, a istnieje większe ryzyko, że to do mnie jakiś czubek napisze niż do Ciebie. Po prostu załóż osobny e-mail do kontaktu. Odezwę się. W wiadomości wyślę Ci screena z kodem autoryzacyjnym do mojego komentarza.

@Kazadum: Nie zgadzam się, jestem introwertyczką i lubię dominować.