Wpis z mikrobloga

Film jest świetny, ale Hans Zimmer to jest tak przereklamowany ziomek, ze głowa mała. 90% jego twórczości filmowej jest na jedno kopyto. Kolejne 10% to zwyczajnie słabe kompozycje, bez żadnego polotu. Zadziwia mnie fenomen tego faceta, który w istocie od 25 lat jedzie na tym samym motywie przewodnim.
@Javert_012824: jprdl, tylko czekałem na argument o freethinkerach xD To, że człowiek ma odmienne zdanie od innych nie oznacza automatycznie, że jest freethinkerem. Jeżeli tkwisz w owczym pędzie i wyznacznikiem jest dla Ciebie to, że "wszyscy" uważają tak samo, więc musi to być dobre, to współczuję krytycznego myślenia. Zwróć po prostu uwagę, iż jego kompozycje jadą na tym samym sprawdzonym patencie, który się dobrze sprzedaje. Nie oznacza to jednak, że automatycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Giacomina: #!$%@?, ale się freethinker znalazł. Masz rację cały świat się myli i docenia to niemieckie beztalencie. Ty jedna się poznałaś.


@Javert_012824: akurat z kim nie rozmawiam co jest prawdziwym fanem muzyki klasycznej to wspomnienie nazwiska Zimmer działa na nich jak płachta na byka xD

Tak samo mam ziomka z filharmonii i też uważa, że jest na maksa przereklamowany, bo plagiatuje sam siebie wręcz.