Wpis z mikrobloga

Tak wygląda RZĄDOWA reklama ochrony przed Covid w kraju, gdzie walutą jest Bitcoin. A teraz porównaj to do reklam z krajów, gdzie waluty się drukuje na koszt obywateli (inflacja) i przekazuje korporacjom, politykom i ich znajomym. Zgodnie z "przepowiedniami" Bitcoin wyzwala nie tylko monetarnie...

Rząd Salwadoru to obecnie chyba jedyny na świecie, który prowadzi zbliżoną politykę do tej, którą ja bym prowadził. Brawo!

https://twitter.com/i/status/1478201251737317385

#ostatnierondo

Xtreme2007 - Tak wygląda RZĄDOWA reklama ochrony przed Covid w kraju, gdzie walutą je...

źródło: comment_1641312340QDONG84mr7mS27j71WMcpk.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Xtreme2007:
Trochę pieprzenia (odradzanie jajek), ale w 99% zgoda, a reklama zmontowana świetnie.
Nie ma startu do lamusów z #szczepimysie czy innych krindżowych reklam z Pazurą. Dramat. Kraj 6 milionów luda.

Może czas rzucić wszystko i emigrować do Salwadoru?
  • Odpowiedz
@Dutch:

Może czas rzucić wszystko i emigrować do Salwadoru?


Wiesz, że myślę o tym co raz częściej? Ale to jeszcze nie ten czas, ciągle się łudze że nasze społeczeństwo się
  • Odpowiedz
@Xtreme2007:
Trochę mnie tylko to niepokoi:

May 2020

President Nayib Bukele's “containment centers” where thousands of Salvadorans have been detained for more than a month at a time without judicial review, came under criticism from human rights advocates.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NijuGMD:

smażonych

Też się zastanawiam, czy smażonych czy ja w ogóle. Nadal mam wrażenie że w kwestii zaleceń dietetycznych zatrzymali się trochę na słynnej "piramidzie", która ma z 50 lat i jest w dużej mierze nieaktualna.

Plus, jak to jest - rzeczywiście jajo smażone jest znacząca (w ogóle?) bardziej szkodliwe/kancerogenne niż np. gotowane? Niech się wypowie jakiś wykopowy ekspert ds. dietetyki :)
  • Odpowiedz
Trochę mnie tylko to niepokoi:


@Dutch: Ciężko przestrzegać praw człowieka w państwie, które ma najwyższy wskaźnik morderstw w przeliczeniu na mieszkańca na świecie albo jeden z najwyższych. Dalej w tym państwie jest daleko od ideału i nadal jest to bardzo niebezpieczny kraj, gdzie mogą cię odstrzelić jak wjedziesz w nieodpowiednią ulicę. Ale Bukele jest z pewnością lepszy niż poprzednia zgnilizna i cieszy się w państwie dużym poparciem. Trochę przywrócił normalności
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Salwador to fatalny kraj pod wieloma względami. Jednak taki kraj można zmienić w jedno pokolenie o ile dobrze zostanie to rozegrane od góry. Najgorzej gdy w państwie masz jakichś totalnie socjalistycznych dzbanów jak u nas w Europie. Mam nadzieję, że niedługo Salwador zmieni się w kraj do którego chętnie pojadę na wakacje, a może nawet się przeprowadzę, kto wie.
  • Odpowiedz
@Dutch:

Niech się wypowie jakiś wykopowy ekspert ds. dietetyki :)


Zgłaszam się XD Jeśli chodzi o smażenie jaj to o kancerogennści nie słyszałam. Są bardziej ciężko strawne niż gotowane, plus jak smażone to olej i dodatkowe kalorie. Tyle co wiem, ale najwięksi eksperci się podobno na konferencjach naukowych kłócą o jajka, także za rok w prestiżowym badaniu może wyjść, że to co napisałam to gówno prawda XD
  • Odpowiedz