Wpis z mikrobloga

W #cyberpunk2077 grałem ostatni raz tak porządnej w marcu 2021 - wtedy wskoczyło 100%. Od tamtego czasu byłem zmęczony już - nie mniej jednak uwielbiałem tą grę i dla mnie to solidne 9/10.

W między czasie chciałem nabrać dystansu i dobrych punktów odniesienia, więc grałem w: Ghost of Tsushima, Horizon Zero Down, Last of Us, Last of Us 2, God of War, GTA5, RDR2 - i wiecie co? CB2077 jest dalej w czołówce.

Wraz z nowymi doświadczeniami ocena spadła z 9/10 do 8/10 - z uwagi na fatalny balans i ekonomię - bez exploitów jest wręcz niemożliwe nabicie zdolności atletycznych lub zarobienie kasy na wszystkie auta. Nie mniej jednak fabuła i imersja jest świetna a gameplay jest po prostu przyjemny i daje dużo radości.

W inne tytuły grałem na padzie na PS5 - tam obsługa pada i strzelanie w strzelankach świetnie działa. Gdy jednak starałem się grać na padzie z XBoxOne na PC w CP77 - tragedia. Menu trzeba obsługiwać sztuczną myszką - strzelanie ma dziwne przyspieszenia celownika i jest niesamowicie nieprecyzyjne. Czy tak wygląda granie też na konsolach? Jak tak to nie dziwi mnie przepaść w ocenach.

Nic, tylko czekać na rozszerzenie i DLC: Osobiście czekam na NG+ i poprawę obsługi wyświetlaczy DQHD

#gry
trzeci - W #cyberpunk2077 grałem ostatni raz tak porządnej w marcu 2021 - wtedy wskoc...

źródło: comment_1641309331xxx0ofrk7Chae8dbn9Gpje.jpg

Pobierz
  • 2