Wpis z mikrobloga

Co robicie aby mieć więcej energii i motywacji?
Biorę suplementy (witaminy, kreatyna) i leki na depresje (fluoksetyna aka prozac), śpię conajmniej 6h dziennie, staram się ćwiczyć nawet te 10 minut dziennie minimum, ograniczam alkohol, piję dużo zielonej herbaty i staram sie unikać spożywania słodyczy czy słodkich napojów... jednocześnie zaś czuję, że mam o wiele mniej energii niż dawniej. Trudniej mi się skoncentrować, jestem senny przez większość czasu. Nie wiem czego mi brakuje ale zaczynam czuć się jak zombie, bo nawet nie jak NPC (,)
#suplementy #depresja #psychologia #zdrowie
  • 4
  • Odpowiedz
@Redangi: wim hof breathing method, szału nie będzie ale 3 rundki z rana powinny cie dotlenić i dać lekkiego boosta energii, włącz sobie do suplementacji witamine d, jak dla mnie must-have w Polsce
  • Odpowiedz
@Redangi: a jak z odżywianiem? Jesz wystarczająco dużo? Może fluoksetyna nie działa na Ciebie tak, jak powinna? Mi na przykład nie pomagała kompletnie, musiałem wypróbować chyba łącznie 4 różne substancje, żeby trafić na taką, co mi dała boosta do chęci życia.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: z doświadczenia wiem, że jazda rowerem nie poprawiała mi tak bardzo samopoczucia tak jak trening siłowy
@mkm8: suplementuję witamine D, zapoznam się z tym breathing method, dzięki ʕʔ
@cutecatboy: ostatnimi czasy jadłem wręcz za dużo, przytyłem z 8-10kg. Z reguły nie miałem problemów z odżywianiem czy samokontrolą, ale dałem sobie za bardzo na luz i teraz muszę znowu kontrolować się bardziej z żywieniem. Fluoksetyna
  • Odpowiedz