Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś rady jak wyprowadzić cudze auto z miejsca garażowego, które zajmowane jest przez to auto nielegalnie?

Zalągł się jeden samochód i nie chce odjechać, karteczkę z kulturalną prośbą właściciel wyrzucił i auto stoi dalej. Dzisiaj włożyłem kolejną z prośbą o nieparkowanie za pióro wycieraczki, ale wątpię, że zrozumie, skoro za pierwszym razem nie dotarło.

Rolki transportowe do przesuwania pojazdów?
Czy lepiej bawić się w wylewanie jakiś łatwych do usunięcia substancji i wezwanie straży pożarnej?
Ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia z tym?

Tag #piaseczno - auto ma blachy z tych okolic, może właściciel zauważy ten wpis.

#garaz #motoryzacja #patologiazmiasta #patologiazewsi #parkowanie
  • 19
@LegoBatmanRules: To niezły złamas niego/niej, ja miałem 2 razy taką sytuację i dwa razy karteczka pomogła. Jak chcesz to rozwiązać w cywilizowany sposób to tylko kontakt z zarządcą nieruchomości. Obstawiam, że telefony na straż miejską nic nie dadzą, bo będą się wykręcać terenem prywatnym. Albo wrzuć taką kartkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Zulf - @LegoBatmanRules: To niezły złamas niego/niej, ja miałem 2 razy taką sytuację ...
źródło: comment_1641296802LwDb6mlTtekAQvowfrwF6z.jpg
@Zulf: No właśnie chciałbym to załatwić jak człowiek kulturalny, ale chłop/baba ewidentnie dzisiaj wywaliła moją poprzednią kartkę i stoi dalej, więc obawiam się, że z kulturą ta osoba ma wspólnego tyle, że gdzieś może o niej słyszała, a co za tym idzie kulturalne środki mogą zawieść.
@LegoBatmanRules: podziwiam Twoja cierpliwosc w takim razie. Ja bym codziennie jakas niespodzianke zostawial. Mozesz zaczac od kartofla w wydechu. Jak sie nie brzydzisz to psie gowno od wewnetrznej strony klamki tez robi robote. Pod prawe tylne kolo butelke po piwie mozna polozyc albo spusic powietrze z kol Pomyslow jest sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piwakk: No właśnie mi zależy głównie na tym, żeby mieć spokój jak sam będę tam stawać później. Nie chcę wszczynać jakiejś wojny podjazdowej i udowadniania kto komu bardziej zatruje życie. Chcę mieć gdzie parkować skoro za to płacę - tylko tyle i aż tyle.
@LegoBatmanRules: Rozumiem że chodzi o miejsce postojowe w garażu podziemnym? Prosty temat:
1) Idziesz do ochroniarza z flachą żeby wyłączył kamery w garażu na pół godziny
2) Bierzesz kolegę z jakąś mocniejszą furą typu SUV / terenówka i po prostu targasz nieproszonego gościa z garażu i zostawiasz na środku ulicy.
3) Dzwonisz po straż pożarną że "jakieś auto" blokuje drogę pożarową.
4) Bierzesz popcorn i cieszysz się wolnym miejscem (
No dzisiaj widać, że gdzieś odjechał, bo wczoraj stał idealnie równolegle do linii, a dzisiaj trochę krzywo, więc chyba gdzieś wyjeżdża.


@LegoBatmanRules: zrób fotki , i daj do Zarządcy obiektu , niech On przemieszcza auto . W żadnym wypadku sam tego nie rób! Gość , może sam uszkodzić auto i wskazać na Ciebie jako sprawcę szkody.
@matabora: To akurat głupi pomysł, bo te naklejki ci co mają czas rozwiązują wezwaniem policji - 288 KK. Zapłacisz za wynajem kogoś do drapania, zapłacisz za samochód zastępczy dopóki ktoś wynajęty nie zdrapie i jeszcze grzywnę dowalą. ;) O nasraniu w papiery nawet nie wspominam.