Wpis z mikrobloga

@Heady1991
@Zjem_Ci_nos
Prawda jest taka, że czytelnie to mogą sobie wydrukować, a podpis, to jest podpis. Kiedyś na poczcie miałem ścięcie, bo pani się nie podobał mój podpis (w sumie nie był nie wiadomo jakim bazgrołem, mając obok nazwisko od razu widać było, że ja to ja). CZYTELNIE PROSZĘ. No to jej napisałem imię i nazwisko wielkimi literami, wtedy była zadowolona. ()
Moją ciotkę kiedyś w banku trzymali dłuższy czas, bo podpis się nie zgadzał z tym, co 10 lat temu składała xD


@SerasVCT: W banku to w ogóle. Jak składałeś im podpis z samego nazwiska, to potem podpisanie się imieniem i nazwiskiem jest traktowane, jako nieprawidłowy podpis. Podpisałem się kiedyś imieniem i nazwiskiem, to mi kazali podpisać się niżej jeszcze raz samym nazwiskiem, bo taki mają do porównania.
ja zawsze mam czytelny podpis i #!$%@?, takie podpisy jak ten po lewej nie powinny być uznawane, bo #!$%@? co tam jest napisane w ogóle


@Heady1991: ale właśnie w podpisie teoretycznie nie chodzi o to żeby był czytelny tylko o to żeby było trudno go podrobić ma być oryginalny dla danej osoby. W dzisiejszych czasach co prawda nie ma to większego znaczenia raczej, ale kiedyś chyba miało znaczenie i było tratowane