Wpis z mikrobloga

O wuju złoty, następny - co tam się będzie działo za pół roku jak stopy będą jeszcze wyższe? I generalnie śledząc wpisy tych osób, które teraz zadają pytania jak niżej, to te same osoby jeszcze jakiś czas temu doradzały innym że warto brać kredyt po dekiel ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt #mieszkanie #stopyprocentowe #stopyboners
Pobierz ArnoldZboczek - O wuju złoty, następny - co tam się będzie działo za pół roku jak sto...
źródło: comment_16412523677P77ScuVcFF9tZIODvjC0Q.jpg
  • 9
@babaryba: tu nie chodzi o to ze ktoś bierze kredyt, a o to ze bierze kredyt a nie liczy sie z tym ze urośnie rata. Co innego wziąć kredyt z ratą która zajmuje ci 30% budżetu a co innego wziąć taki który będzie zajmował ci 60% czy więcej. Społeczeństwo mamy głupie i to jest fakt. Ludzie nie kumają ze płacą podatki, nie rozumieją ze pracodawca na UOP płaci 2 tyle na
@dziadolek1: @babaryba: @printf: hej No wlasnie tego nie ogarniam tez brałem kredyt przeliczyliśmy wszystko ustawiliśmy maksymalny czas kredytowania bo nie ma za to żadnej karty jak chcemy to nadplacamy ale założyłem że tata może wzrosnąć 2krotnie i nas nie zabije. To jest duże zobowiązanie czy ktoś przychodzi do banku i bierze i myśli że jakoś to będzie...
kisnę srogo z tych mądrych po fakcie, przez 15 lat mieli bekę z frankowiczów że nie wzięli w walucie w jakiej zarabiają.

Teraz w modzie mają wypominanie innym, że nie wzięli ze stałym oprocentowaniem


@babaryba: A ja kisnę srogo ze wszystkich ludzi, którzy zaciągają zobowiązanie na kilkaset tysięcy złotych, nie czytając ze zrozumieniem umowy kredytowej przed jej przeczytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)