Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę
Generacja PS3 i Xboxa 360 chyba była najbardziej kultowa. Owszem PS2 było hitem i dużym krokiem naprzód ale to w kolejnej generacji doświadczyliśmy wykorzystania internetu, normalnej przeglądarki, trofeów, funkcji społecznościowych, różnych aplikacji, masy chyba najlepszych gier jakie powstały jeśli chodzi o podział na generację, grania na multi, bezprzewodowych padów, gigantycznego skoku w grafice. Kurde to miało zajebisty klimat. Mimo że nie miałem PS3 i x360 e czasach ich świetności to bardzo tego żałuję. Przez kilka lat przymierzałem się do x360 ale jakoś nie finalizowałem zakupu. W końcu 6 lat temu kupiłem PS3 ale potem je sprzedałem. Dziś od kilku miesięcy #!$%@? tylko na nim. Batmany, wszystkie dobre GTA, bully, od cholery nfsów z opcją emulacji z ps2 tych klasycznych, asasyny, RdR, uncharted, tlou, gran turismo, ciężko dalej wymieniać bo tego jest od groma... Ech piękne to musiały być czasy dla osób które miały te konsole i zagrywalt się na multi w modern warfare. Ja ten klimat czułem na pc ale w kilku grach. Szkoda że w Polsce PS3 i x360 nie mają dużego grona społeczności i nawet na wykopie jest o nich strasznie cicho.
Przerobione PS3 to istny kosmos. PSP PSX PS2 PS3 i retroarch. Nie do ogrania
#ps3 #xbox #xbox360 #gry #feels
  • 21
@magicznyfred: ps2 mi sie kojarzy z dziwnymi grami gdzie nie mozna kamery obracac albo jest auto aim. zenaduwa kompletna. w tych czasach juz na pc byly gry z normalnym sterowaniem - np. max payne 2, half life 2. dobrze to pokazuje przyklad pierwszych gier z serii na harry potter: harry potter na ps1/ps2 = jakies dziwadlo gdzie nie poruszysz kamera. harry potter na pc = normalna gra zrobiona na normalnym silniku