Wpis z mikrobloga

Jestem po pierwszym spożyciu fresh bomb strong citrus i #!$%@? nie wierzę w to co się #!$%@?ło.
Ocena produktu 100/10 !
Na wstępie powiem tylko że wcześniej nie miałem do czynienia z narkotykami jakimikolwiek oprócz jakiś tam przygód z ziołem i nigdy nic mi po tym nie było.
Greenouta wypiłem o 22 nalewając sobie cały kieliszek. Poszedłem się położyć słuchawki na uszy i tak sobie leżałem i czekałem coraz bardziej #!$%@? że nic się nie dzieje aż w końcu mówię #!$%@? z tym odkładam telefon i idę spać. No i się zaczęło.
Zacząłem wpadać w w coś dziwnego coś mi obcego. Ucieszyłem się, bo w końcu o to chodziło i tego oczekiwałem. Szybko się okazało, że chyba jednak nie tego. Dość szybko się usiwadomilem, że zaczynam się okropnie bać czułem że tracę oddech i za chwilę mi braknie tlenu a czas wokoło był jak by spowolniony normalnie wszytko w slowmotion po czym tryb przyśpieszony i serce waliło jak młot. Na chwilę też poczułem swoje prawdziwe bicie serca skupiłem się na tym i biło normalnie. To mnie uspokoiło albo wręcz przeraziło. Coś jak poruszanie się między wymiarami. Przelatywały mi tysiące myśli i pytań i za chwilę znikały i tak ciągle do tego przeróżne odczucia na ciele nie do opisania. Myślałem wtedy jak to jest możliwe że nic podobnego przez całe życie wcześniej nie czułem. To była mieszanka najlepszych i najgorszych doznań. Wkoncu zacząłem panikować cholernie i poczułem że muszę się z tego wydostać miałem te 20% świadomości dzięki której udało mi się z tego wyjść. Potem wszedłem w drugi przelot jak już przemyślałem wszystko stwierdziłem że się boje,ale wchodzę w to dalej i znów była konkretna schiza. Zaczęło mnie ściągać w dół. Uczucie ciężaru w kaltce piersiowej między piersiami. Jakaś ogromną siła ciągnęła mnie w dół i było to dość ciężkie doświadczenie jednocześnie trochę przyjemne. Takie kowadło w klatce piersiowej. Drugi raz skończyłem też ze strachu którego już nie umiałem przezwyciężyć. Później trzecia w której nawet chciałem dopić resztę. Tutaj już nie było mocnego przelotu bardziej takie doświadczenia jakiś mięśniowych i czuciowych. To wszystko to tak w mega mega skrócie i tak nie pamiętam wszystkiego.
Podsumowanie:
Jestem w szoku że taki specyfik można legalnie kupić. Zapewnił mi odjazd straszny i #!$%@? nie wiem co bardziej. Możecie mi wierzyć albo nie ale naprawdę porobiło mnie tak że raz byłem #!$%@? na siebie że to wziąłem a zaraz zafascynowany tym co czuje.
Zastanawiam się czy #!$%@? znowu całą resztę która została ale się boje trochę. Jakieś rady żeby były bardziej pozytywne tripy?
Swoją drogą leżąc w łóżku miałem ciężko a co by było jak bym normalnie coś robił w środku dnia?

#cbd #greenout #narkotykizawszespoko #chwalesie #zalesie
Pobierz Kingside - Jestem po pierwszym spożyciu fresh bomb strong citrus i #!$%@? nie wierzę ...
źródło: comment_16412505990FlTDtqr29o4qP7MtbjeNK.jpg
  • 26
"czekałem coraz bardziej #!$%@? że nic się nie dzieje" klasyczny pierwszy raz z edibles :D

Rady na przyjemniejsze tripy: edukacja w temacie przede wszystkim. Czytałem już tutaj nie raz teksty typu "haha cbd olejek kogoś porobił" od osób które mają zero pojęcia o tym jak ten produkt działa i przede wszystkim dlaczego działa.

Dodatkowo polecam zmniejszyć dawkę o połowę albo o 2/3 jeżeli będziesz próbował jeszcze raz :) Dodam jeszcze że wszystko
Ja ostatnio różowej zapodałem 25 ml i bardzo się bałem ze wejdzie jej za mocno bo paliła mj raz w życiu a ma słaba tolerke na alko itd, efekt? Poszła spać… rano twierdziła ze nic nie poczuła tylko senność xD także hajs w błoto
greenout strong: 20g olejku 0,2% thc (legalne w polsce) = 40mg THC(max)


@Areis99: mops mówił że 20 mg ma. Pozostaje też kwestia, że lemon działa najmocniej, a inne lżej a niby jest tyle samo normy 0.2%
@Hipokryta69: Osobiście wszystko na mnie tak samo działa, włączając żelki. Mops dostał oficjalne informacje czy sam liczył? A jak liczył to mogę zobaczyć jak to zrobił? Zawsze to więcej info. Tak szczerze to dutchtherapy powinni oficjalnie podać tę liczbę chociaż rozumiem dlaczego może by nie chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ginzoginzowsky
są osoby na które mj jadalna w ogóle nie działa, około 5-10% populacji