Wpis z mikrobloga

Ile znacie osób, które #!$%@?ły na około głupoty o covidzie i szczepieniach wyczytane w dupie, a teraz nagle po przechorowaniu / utracie bliskiej osoby zmiana narracji o 180 stopni? Bo u mnie doszła dzisiaj piąta. Staram się nad nimi nie pastwić, bo jednak każdy może zbłądzić i finalnie zmądrzeć. Niestety niektórzy nie dostają tej szansy. I takiego też znałem.
#koronawirus
  • 77
  • Odpowiedz
@almighty_sosa: no ale chyba szczepisz sie po to zeby miec przeciwciala, a jak wiadomo w przypadku kazdego szczepienia one z czasem zanikają


@smutny_kojot: Widzę, że dotarła do Ciebie tępa propaganda covidowa mówiąca, że trzeba utrzymywać wysoki poziom przeciwciał cały czas. Jest to jakaś brednia. Szczepionki które opierają się na wytworzeniu przeciwciał od zawsze działały w ten sposób, że przeciwciała rzeczywiście zostały pobudzane do wytwarzania po szczepionce jednak z
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: U mnie na odwrót, rodzice bali się z chaty wyjść. Dopóki nie zmarł dziadek, z tatą pomagałem ratownikom wynieść dziadka na noszach. Widzieliśmy jak umierał (rak i prawie 90 lat). Nie było możliwości żeby się zaraził covidem, bo nie kazał się odwiedzać ani nigdzie nie wychodził. A w szpitalu wpisali mu COVID i zakaz otwierania trumny na pogrzebie. Od tej pory rodzicie się #!$%@? i #!$%@?ą covida
  • Odpowiedz
W samej mojej rodzinie + rodzice + rodzina siostry + rodzeństwo matki + znajomi z firmy = w sumie ok. 40 osób zero jakichkolwiek nopów po pfizerze (w tym kilka osób po 3 dawce), a u ciebie "bardzo wiele" osób przechorowało, seems legit, no ale kłamać też trzeba umieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smutny_kojot: W mojej rodzinie + rodzice + rodzina siostry + rodzeństwo matki +
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_kojot: w sensie? Ja jestem wg lewakow antyszczepem a jestem za tym żeby szczepić starsze zchoroane osoby(jeśli chcą oczywiście) i co powiesz na to?

A sam po sklepach chodzę bez maski na mordzie o oczywiście nigdy się nie zaszczepię

Bo przechorowałemw 2020 i wiem że mi nic nie grozi
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: poznałem wiele osób, które przechorowali przed szczepionką covida, każdy mówił o mocnym przeziębieniu lub mocnej grypie. Osoby, które nie dbały o siebie miały dłuższe powikłania, wiek od 12 do 65lat. Jednak też znam osoby co zmarły głównie przez Covid. Jednak czy mamy #!$%@?ć kraj i gospodarkę oraz psuć i tak zepsutą służbę zdrowia bo virus? Moim zdaniem NIE, mija 2 lata, politycy nie siedzą w bunkrach, latają na wakacje
  • Odpowiedz