Wpis z mikrobloga

Ile znacie osób, które #!$%@?ły na około głupoty o covidzie i szczepieniach wyczytane w dupie, a teraz nagle po przechorowaniu / utracie bliskiej osoby zmiana narracji o 180 stopni? Bo u mnie doszła dzisiaj piąta. Staram się nad nimi nie pastwić, bo jednak każdy może zbłądzić i finalnie zmądrzeć. Niestety niektórzy nie dostają tej szansy. I takiego też znałem.
#koronawirus
  • 77
@smutny_kojot: No to się szczep. Obawiam się o swoje zdrowie ze względu na to ze duża część mojej rodziny miała poważne problemy z sercem i mi się to po prostu nie widzi. Jakby twój ojciec umarł w wieku 48 lat to być może zrozumiałbyś mój punkt widzenia.

I nie - nie mam problemu z tym ze ktoś chce się szczepić nawet dwudziestoma dawkami. To ich sprawa
@smutny_kojot: Nazwałeś mnie mitomanem - pokazałem tobie auta - RRS supercharged i G klasa AMG wiec oczekuje przynajmniej przeprosin.
Co do dowodu - no fakt, nie nagrywam rozmów z sąsiadami i znajomymi z którymi biznesy prowadzę bo nie wypada, ale skoro raz nie skłamałem to możesz mi wierzyć na słowo ze nikt z nich się nie szczepił :) Ps. Co do G-klasy dzięki bogu przenieśli ta powalona kamerę cofania bo przy
@ouna-: Zwracam honor, że biedny nie jesteś, niezależnie od tego czy te auta należą do ciebie, czy innych członków rodziny. Niestety co do szczepień to narracja, w którą nie mogę uwierzyć. A to dlatego, że sam również biedny nie jestem i akurat moi kontrahenci i znajomi, którzy jak na polskie warunki są naprawdę ustawieni, pierwsi lecieli na szczepienie. Wszyscy żyją i mają się dobrze. Nie znam ani jednej osoby, która by
@smutny_kojot: Co do samych szczepień - jak już gdzieś pisałem używamy prywatnych lekarzy. Tzn faktycznych lekarzy ( moj na przykład jest tez lekarzem kilku znanych piłkarzy i kogos z rodziny królewskiej ) a nie odpowiednika „subskrypcja do prywatnej przychodni”. To mógłby być jeden z powodów - bo znajomi / sąsiedzi etc tez od NHSu są z daleka - ale aż tak głęboko nie dopytywałem :) Spytam specjalnie dla Ciebie jak będę
@ouna-: Ale lekarz prywatny faktycznie odradzał Ci szczepienie? Z tego co mi wiadomo, piłkarze z Premier League się szczepią normalnie. No i też nie wiadomo, o który preparat chodzi, bo w pewnym momencie na wyspach była tylko Astra, a tego bym sam nie wziął.