Wpis z mikrobloga

#!$%@? czy tylko ja tak jestem sceptycznie nastawiona do psychiatrów? Przecież oni maja totalnie #!$%@?, ja nie wiem czy to tylko u mnie tak jest? Mam wrażenie ze chcą się mnie jak najszybciej pozbyć, leki byle jakie, na każdej wizycie inne ssri przepisuje i nawet nie słucha co do niego mówię. Masakra.

#psychiatria #leki #medycyna #psychiatra #przegryw #narkotykizawszespoko #zalesie
  • 11
@nicnievmim: byłem kilka razy u psychiatry, zacząłem się zagłębiać w to, z czym przyszedłem i pokrywało się z moimi objawami. Po kilku miesiącach stwierdziłem że to #!$%@? i albo ja jestem chory albo wszyscy dookoła.
Wyszło nawet inaczej niż przypuszczałem, ja jestem #!$%@?ęty i wszyscy dookoła.
@nicnievmim: Są tacy co słuchają, często są to osoby starsze, wiem z autopsji. Tylko z nimi jest ten problem, że żyją młodością i tym czego się tam nauczyli na początku swojej kariery i to przepisują. Ale wysłuchają, dają poczucie bycia kimś wartościowym, pogadają, pośmieszkują. Mi nawet doradzał ze swoją asystentką perfumy, wyciągnęli kilka sztuk i sprawdzali co by było dla mnie najlepsze :D Bo po prostu doradzał mi w sprawach damsko-męskich