Wpis z mikrobloga

@smacznyy: ja nie chodziłem na wykłady, szkoda czasu, do nauki na teorie polecam teoria.pl (za darmo cała baza pytań, "kurs" podzielony na działy gdzie masz polistowane pytania których sie uczysz i zdobywasz % znajomości danego działu. Żeby mieć 100% to trzeba 2 razy na każde pytanie z tego działu odpowiedzieć dobrze pod rząd, więc wymaga to od ciebie przelecenia tego raz dwa (pytania w losowej kolejnosci). Jak masz okolice 90% to
@Pimenista: Nie można nie chodzić, bo właśnie chłop nam powiedział, że za takie coś może z miejsca nas oblać i że fakt chodzimy dla siebie no ale jednak to obowiązkowe, bo Ci tłumaczy wszystko i przekazuje istotne informacje no i jasne, ze możesz w ogóle nie chodzić na kurs tylko kupic tzw "kolekcjoberskie" lub przez Ukraine robisz bez egzaminu ( ͡º ͜ʖ͡º) albo dajesz w łape
@Pimenista: No i jestem najprawdopodobniej najstarszy w grupie. Wszyscy przed 18 tylko ja 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mialbym juz dawno prawko ale nikt mi nie chcial przed 18 pozyczyc a później jakos tak wyszlo zedopiero teraz zdaje
¯\_(ツ)_/¯
@smacznyy: Do egzaminu teoretycznego w WORD masz prawo podejść w ogóle bez nauki. Ja zanim się zapisałem na kurs to zdałem pierw teorie w word przez co trochę oszczędziłem czasu, wtedy wykłady nie są obowiązkowe. Może i masz rację, skoro nie masz zaliczonej teorii to znaczy że musisz chodzić na wykłady.