Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

7659

Polscy żołnierze zakuci w kajdanki na białoruskiej granicy. W wojsku wrze

Polscy żołnierze zakuci w kajdanki na białoruskiej granicy. W wojsku wrze

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała trzech żołnierzy, którzy oddali strzały ostrzegawcze w kierunku napierających uchodźców.

tank_leosia
tank_leosia
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.06.2024, 19:50:54
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • 1161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (26)

Znow tylko konfa z honorem - opinia Mentzena
93michu93
z x.com
  • 611
Mundurowi "bezbronni", czyli o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy
tank_leosia
z infosecurity24.pl
  • 370

Komentarze (1.1k)

najlepsze

stranger79
stranger79
stranger79
05.06.2024, 19:51:58 via Android
  • 4001
Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart..
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....d
P.....d
konto usunięte 05.06.2024, 20:16:13 via Wykop
  • 712
to jest jakiś nieśmieszny żart..


@stranger79: Takie czasy, że i z takich żartów trzeba się uśmiechać w uśmiechniętej Polsce.
  • Odpowiedz
P.....d
P.....d
konto usunięte 05.06.2024, 20:40:22 via Wykop
  • 350
@Albert_Einstein: To się uśmiechaj dalej klaunie, kiedy takie cyrki odchodzą.
  • Odpowiedz
Ggregor
Ggregor
Ggregor
05.06.2024, 19:59:07 via Wykop
  • 1940
Żyjemy w bardzo p------------m kraju
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Roger_Casement
Roger_Casement
Roger_Casement
05.06.2024, 20:22:11 via Wykop
  • 426
@Ggregor: A mogli strzelać i prześladować Polaków, zwłaszcza tych o poglądach antykomunistycznych, to wtedy byliby zapraszani do publicznej TVP na pogawędkę z "arystokracją dziennikarstwa" ¯\(ツ)/¯
Roger_Casement - @Ggregor: A mogli strzelać i prześladować Polaków, zwłaszcza tych o ...
  • Odpowiedz
damian125
damian125
05.06.2024, 20:37:06 via Wykop
  • 123
@Ggregor: No trzeba karać takie podstępowanie, bo się lewaki obrażą... Totalny clown world.
  • Odpowiedz
lesnywladek
lesnywladek
05.06.2024, 20:01:23 via Wykop
  • 1921
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Roger_Casement
Roger_Casement
Roger_Casement
05.06.2024, 20:26:51 via Wykop
  • 707
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
05.06.2024, 20:42:26 via Wykop
  • 232
@lesnywladek: @Roger_Casement Dokonując inwazji militarnej na Polskę należy złożyć wniosek z formularzem nr 2137 i odczekać 14 dni z wyłączeniem niedziel handlowych. I nie składać w środy bo w środy urzędnikowi odp1#erdala.
  • Odpowiedz
konto-z-sufitu
konto-z-sufitu
konto-z-sufitu
05.06.2024, 20:05:09 via Wykop
  • 1595
Wyszli z aresztu tylko dlatego, że w batalionie zrobiliśmy zrzutkę, żeby im prawnika załatwić, bo dowódca nie był zainteresowany, aby im w jakikolwiek sposób pomóc.


Dowódca świnia i idiota. Aż prosi się o fraga, jak zrobi się gorąco.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jagoslau
jagoslau
jagoslau
05.06.2024, 20:28:20 via Wykop
  • 321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jabolmax
jabolmax
jabolmax
05.06.2024, 21:41:24 via Wykop
  • 65
@jagoslau: to wile tłumaczy, w końcu Macierewicz to ruski agent
  • Odpowiedz
Pedzel_Washington
Pedzel_Washington
05.06.2024, 19:56:58 via iOS
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taki_sobie_mirek
taki_sobie_mirek
taki_sobie_mirek
05.06.2024, 20:23:27 via Wykop
  • 366
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
less
less
less
05.06.2024, 20:41:40 via Wykop
  • 149
@Pedzel_Washington: To po co, im ta bron, w ogóle dają, skoro nie wolno używać. Rozdać drewniane i po sprawie, strzelać nie będą.
  • Odpowiedz
sharkal
sharkal
sharkal
05.06.2024, 20:15:38 via Android
  • 800
Niech chłopy w ramach protestu zejdą z tej granicy, jaki jest sens stać na straży k--------a absurdów, w którym bandyta lepszy niż zwykły pracujący polski obywatel.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
05.06.2024, 20:42:08 via Wykop
  • 199
@sharkal: Niech szymek z kamykiem spakują plecaki i jadą na granicę wciskać w ziemie tych robaków niech pokażą jakie giga czady z nich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alexmich
alexmich
05.06.2024, 21:04:03 via Wykop
  • 46
@sharkal: W ramach protestu powinni pojechać z wyposażeniem po kolegów i zahaczyć bura poselskie największych ugrupowań o oraz prokuraturę by zgarnąć kilku wyrywnych .
  • Odpowiedz
YesImSzur
YesImSzur
05.06.2024, 20:08:13 via Wykop
  • 762
Mamy lekarza za ministra obrony narodowej, czego oczekiwaliscie. Koles juz dawno powinien poleciec ze stolka...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

E.....k
konto usunięte 05.06.2024, 20:16:48 via Wykop
  • 460
@YesImSzur: Lekarza z partii rolniczej, który chciał się pobawić w ministra wojny
  • Odpowiedz
Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
05.06.2024, 20:18:42 via Wykop
  • 201
@YesImSzur: gorzej: minister technologii to jakiś lewicowy human. Ten Gawkowski czy jak mu tam.
  • Odpowiedz
bolidupsko
bolidupsko
bolidupsko
05.06.2024, 20:14:13 via Wykop
  • 639
kierunku napierających uchodźców.


KOGO? XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog
05.06.2024, 20:30:39 via Wykop
  • 80
@bolidupsko: To chyba jakaś cała sekcja zapaśników skądś uciekła, sądząc po kalafiorach w uszach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Parmenides69
Parmenides69
05.06.2024, 20:51:47 via Wykop
  • 252
uchodźców


@bolidupsko: Uzywanie tego zwrotu wobec nielegali to jawne działanie na szkodę Polski.
  • Odpowiedz
B44M
B44M
05.06.2024, 20:00:45 via Wykop
  • 523
Prokuratorowi wypada życzyć wszystkiego najgorszego ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mac__
mac__
05.06.2024, 20:58:27 via Wykop
  • 162
@B44M: prokurator w siódmym niebie, bo pewnie dorobi się awansu na ich procesie, tak jak ten od tomasza komendy.
  • Odpowiedz
cerastes
cerastes
05.06.2024, 21:54:37 via Wykop
  • 58
@mac__: albo ucieknie na Białoruś.
  • Odpowiedz
C.....6
konto usunięte 05.06.2024, 20:02:49 via Wykop
  • 467
C.....6

źródło: honklhonk

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

asddsa2
asddsa2
asddsa2
05.06.2024, 21:12:33 via Wykop
  • 71
@HeteroseksualnyWlamywacz: Tak, za strzelanie na ślepo powinni być ukarani w tych pastuchów robiących atak na granicę powinni strzelać

Durniu po co w takim razie jest wg Ciebie straż graniczna jaka ma mieć funkcje skoro tacy jak ty chcą żeby każdy mógł przechodzić jak chce. Jesteś debilem i hipokrytą. Jak tak zapraszasz byle kogo to po co zamykasz drzwi do swojego squotu?
  • Odpowiedz
asddsa2
asddsa2
asddsa2
05.06.2024, 21:22:04 via Wykop
  • 68
@HeteroseksualnyWlamywacz: Zostali wysłani do ochrony granic więc to robią. Spróbuj wejść przez płot do sejmu zobaczysz jak Cię potraktują.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 56
  • Strona 1 z 56
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4029
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3720
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2539
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2486
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2361
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #granica
  • #estonia
  • #strazgraniczna
  • #heheszki
  • #lukaszenka
  • #neuropa
  • #prawo
  • #nato
  • #wydarzenia
  • #litwa
  • #historia
  • #uchodzcy
  • #usa
  • #migranci

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking