Wpis z mikrobloga

@xspeditor: Dużo zależy od motocykla. Jak jeździłem nakedem, to doszedłem do wniosku, że tak poniżej 12 stopni to już znikoma przyjemność. Teraz na adv z grzanymi manetkami i siedzeniem, schowany za handbarami i duża owiewką patrzę tylko na to, czy jest sucho i cokolwiek na plusie. Bo jednak oblodzenia to się nadal boję :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CptYolo: chyba, że o części chodzi, bo niektóre rzeczy, jak np oringi w dziwnych wymiarach, to dostaniesz tylko w ASO ;)
Drogi jest w zakupie, pragnę zauważyć, że sam mam kawałsuki KL250d z #!$%@? przez poprzedniego mechanika silnikiem, więc od dwóch lat bujam się z brakiem motocykla, a obecna firma nie bardzo daje mi zarobić na coś nowszego.
@SPGM1903 Nie no faktycznie niektóre części są drogie, ale nie psuje się póki co czyli nie trzeba nic kupować ( ͡º ͜ʖ͡º). A co tam masz w kawasaki do zrobienia?
@SPGM1903: No to rzeczywiście nie ciekawie ( _). Nie wiem co bym zrobił na Twoim miejscu... Nie masz pewności że jak wydasz kolejne 2,5k zł to będzie jeździło bez awaryjnie. Może dobrze by było zaprowadzić do kogoś, kto na prawdę dobrze to ogarnia i zrobi to dobrze na 100%. Zobacz sobie kanał: Genetyka motocykli na YT, gościu wygląda na takiego co się zna. Tylko lokalizacja może być problemem