Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Mam nadzieję, że jak wejdzie prawo (dodatkowo "ABONAZACHODZIE TAK ROBIOM"), z covidpassami i segregacją, to wszyscy poprawni "wystarczy .... zgodnie z przepisami" legaliści się dopasują( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motoryzacja #polskiedrogi #covid19 #prawo #przepisydrogowe
tellet - Mam nadzieję, że jak wejdzie prawo (dodatkowo "ABONAZACHODZIE TAK ROBIOM"), ...

źródło: comment_16410567871EhxbDR03EJMUxRRRISwp1.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kuroszczur: Ciekawe ilu będzie jechało 50 na 2- i 3-pasmowych alejach w większych miastach, zanim się zorientują, że mija ich policja xD
Obstawiam do pierwszego podpieprzenia przez innego legalistę, bo jak wiemy legalista legaliście legalistą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: nie zesraj się.
Nie podpinaj jednego kontrowersyjnego tematu, jakim jest nieudolne zapobieganie pandemii z zupełnie nie-kontrowersyjnym tematem jakim jest skasowanie (!) z-----------y z dróg publicznych.

To, że twoi koledzy z-----------e zgadzają się z tobą, nie znaczy, że większość ludzi nie ma potrzeby przemieszczania się kupionymi przez siebie drogami w sposób przewidywalny i bezpieczny.

Także piszcz dupą ile dusza zapragnie, mandaty po zbóju będą, bo ludzie tego chcą.
Jeśli wątpisz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wykopyrek: przepis jest przepis kmiotku- jeśli tak się cieszysz z podniesienia mandatów, to powinieneś się tak samo cieszyć, jak ci d--------ą za brak maseczki na jakimś terenie, albo wywalą z knajpy za brak covidpassa.
Chyba, że jesteś hipokrytą i nagle WYSTARCZY PSZCZEGOĆ PRZEPISY pali cię w mordę, jak rządy wprowadzają inne przepisy.
  • Odpowiedz
przepis jest przepis kmiotku- jeśli tak się cieszysz z podniesienia mandatów, to powinieneś się tak samo cieszyć, jak ci d--------ą za brak maseczki na jakimś terenie, albo wywalą z knajpy za brak covidpassa.


Po pierwsze, to nie jest tak, że „przepis to przepis”.

Po drugie, nie wszyscy - tak jak ty - mają w chuju innych ludzi. Ja np. nie mam, dlatego w miejscach publicznych, z ograniczoną wymianą powietrza, noszę maskę.

Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopyrek:

Ja np. nie mam, dlatego w miejscach publicznych, z ograniczoną wymianą powietrza, noszę maskę.

Mhm, ale jak wchodzisz do knajpy to już magicznie wirus się nie roznosi, co nie?

Czyli jednak hipokryzja- niby taki legalista "wystarczy przepisowo" ale np. pokazanie certyfikatu w knajpie cię
  • Odpowiedz
Mhm, ale jak wchodzisz do knajpy to już magicznie wirus się nie roznosi, co nie?


Zawsze się roznosi, w niektórych okolicznościach bardziej niż w innych.

Jeśli siedzę przy stole i wciągam obiad, to raczej z zamkniętymi ustami, nie „ciamkam” wokół siebie.

Czyli
  • Odpowiedz